Jump to content

Günlük Kaç Saat Uyuyorsunuz?

exitly

Recommended Posts

evet arkadaşlar saatleri alalım bakalım dayanıklımısınız:D....

ben genelde her gün üç saat uyurum bazen 2 saate iner bazende 45 saate çıkar ama ortalama 4 saatdir:D....

bazende bir uyurum bir günü pas geçerim ertesi gün uyanırım:D..yani 36 saat ve 38 saatlik rekorlarımda var ama acıkıyo insan tavsiye etmem:D:D....zaten buda nadir oluyo uyuduğum görülmez benim:D....

evet bide sizleri görelimmm..........

5 saat yetiyorda artıyor bile :closedeyes:

"Sadece aptallar 8 saat uyur!" diye bir kitap okumuştum, kitaba başından sonuna kadar hak veriyorum.

6 gün boyunca 8'e kadar yatabilirim. Kaçta yatarsan yatayım 1-2-3-4 farketmez. Ama pazarları 7'de uyanıyorum ne hikmetse. Tabi bu anlattıklarım hastalanınca olmuyor. 1 hafta süreyle günde 20 saat yattım ertesi hafta doktordaydım. Kış uykusunamı başlıyorum diye :closedeyes:

5 saat yetiyorda artıyor bile ;)

"Sadece aptallar 8 saat uyur!" diye bir kitap okumuştum, kitaba başından sonuna kadar hak veriyorum.

ben aptal mı oluyorum şimdi :closedeyes::D

edit: abi siz de orta ölçüsünü bulamadınız gitti...Kış uykusuna yatan da var en fazla 2 saat uyuyan da :D

7-8 saat en fazla bende erken kalkmaya alıskınım saat sabahın 7 sınde ayaktayım calıasıyorum ama su aralar calısmıyorum

amelıyat gecırdımde evde dınlenıyorum

Orta yaş bir insan 8 saat uyumalıdır bilimsem birşeydir bazen 9 bile olabilir o yüzden bir müslüman kardeşine aptal dememelive sonna kadar katılıyorum diyerek dalga geçmemelidir, senin yaşlılığının olacağına garentn varmı. o kitabı bir daha okuma büüyklerine saygısızlık yaptırır ;):closedeyes:

Albert Einstein (Aynştayn) günlük 2 saat uyur du 2 saat uyumayı deneyinde görün nasıl oluyor insan :D

6-7 banen 12 ye yaklaşıyor

Yetişkin bir insan sekiz saat uyumalıdır diye kim diyor¿ Çocuklar sekiz saat uyur, yetişkin sağlıklı bir insana 6 saat yeterlidir, benim ortopedik problemim var günde yedi saat civarında uyuyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...