Jump to content

Katılımsız Xpye Driver Ekleme

Recommended Posts

merhabalar ben nlite programından katılımsız xp hazırlıyorum fakat driverları otomatik tanıması için ne yapmam gerek normal rarlı driverları xp cdsine nasıl atabilerim otomatik tanıması için..eyer bana yardım edebilecek bir i varsa lütfen msn adresimden benmle irtibata geçsin [email protected]

Akozdem!R --> Biraz arştırın site içerisinde başka birşey istenmiyor.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=22001[/CODE]

• 2 ay sonra...

yaw arkadaş tamam araştıralımda bizim gibi acemiler meraklı oluyo ama neyi nerde araştıracak bilmiyo.site güzel her türlü paylaşım var.girip faydalanıyoruz sagolun.bari yerini söyle orda araştıralım.ya biraz araştır demek ne kadar kolaymış.bizde hazıra konalım ama ne gerek var eziyetede.

Eziyete gerek var! Biz de öğrendik zamanında ama kafamıza takılan herşey için başlık açmadan önce araştırdık. Eziyet çekmeden öğrenilen bilgi de zaten kalıcı olmaz ve gelişmez. Yazılarda geçen driverpacks kelimesi bile araştırmak için yeterlidir.

• 1 ay sonra...

kardeş F_S_M min xp cd si içi gereken dosyalari... diye Bir bsşlık var.

orada cd den driver Dİye paket onu indir XP cd sinin i386 yanında çalıştır driver diye bir kasor olusacak

içerisinde vga.chipset.audio.vs dosyalar var buraya driverlerinı koy otomatık tanıyor

AYNI SİSİSTEM TNCxp DE var...

yaw arkadaş tamam araştıralımda bizim gibi acemiler meraklı oluyo ama neyi nerde araştıracak bilmiyo.site güzel her türlü paylaşım var.girip faydalanıyoruz sagolun.bari yerini söyle orda araştıralım.ya biraz araştır demek ne kadar kolaymış.bizde hazıra konalım ama ne gerek var eziyetede.

gerçekten iyi bir şey yapmak istiyorsanız araştırırsınız,araştırdığınıza da ulaşırsınız.Nerede araştıracağız diye soruyorsunuz. Modifiye sistemlere bile girseniz soru sormak için katılımsız kurulum desteğe sorun diyor.Bu bölümü bir araştırın.Ayrıca bilgisayardan biraz anlamanız gerek iyi bir sistem yapabilmeniz için.Bilgisayarı öğrenmeden, neyin ne olduğunu bilmeden başlarsanız zorlanacaksınız dersleri anlarken.Size tavsiyem,yapmak istediğinize benzer bir modifiye xp'yi indirin ve dersleri inceleyin,modifiye xp'de nasıl uygulanmış vs. ona bakın, ben böyle öğrendim şahsen.ayrıca bolca deneme yanılma yapmanız gerekecek, hatta bazen sil baştan yapmak.Ama sabretmeniz lazım.

Özetlersek, modifiye işletim sistemi yapmanız için 4 şeyin sizde olması lazım

1. Bilgi

2. Sabır

3. Yapacağınız sisteme benzeyen başka bir Modifiye sistem.

4. Armut piş ağzıma düş mantığını kafanızdan atmış olmak :D

• 9 ay sonra...
Eziyete gerek var! Biz de öğrendik zamanında ama kafamıza takılan herşey için başlık açmadan önce araştırdık. Eziyet çekmeden öğrenilen bilgi de zaten kalıcı olmaz ve gelişmez. Yazılarda geçen driverpacks kelimesi bile araştırmak için yeterlidir.

kardeşim banada zamanında araştır forumda mevcut dediler.Araştırdım buldum biraz emek sarf et bulursun 5 dk nı almaz bulman!!!!!!!Ben şimdi yeri gelince istiyorum ama bulamadıgım zaman istiyorum soruyorum war mı link felan elinde diye.Sana katılıorum kardeşim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...