Jump to content

Hangi Sitelerden Film Indiriyorsunuz?

effe249

Recommended Posts

tnctrden indirmek güzel olurdu ama doğruya doğru hepsi rapidli:S..bendede rapid üyeliği yok sürekli modem resetleme rapid yöntemleri bulmaktansa torrenti herşeye tercih ederim düşünün 25gb film paketini bir seferde indirdim günde en az 6 7 film indiryorum daha doğrusu gece açıyorum uyurken sabaha hazır oluyor herşeye rakiptir torrent eğer güzel kullanılırsa çok hızlı film indiriliyorr olmadı elektirik keslidi diyelim kaldığın yerden devam edebiliyorsun..mesala bende deepfreeze var bazen pc reset atıyor kendine rapidden indirmiş olsam saatlerce uraşcam:S oda boşa gitcek herekilde her zaman torrent derim şu anda bunları yazarken 20+20gb pakletler halince arkada birr sürü şey indiriyorum:D tavsiye ederim googlede turktorrent siteleri diye arat bulursun birazda araştır her şekilde her tür dosyayı en kolay indirmenin yoludurr...rapid mapid uraşma kısacası:D....

çok tesekkürler exitly ve kieron hakkaten de daha kolaymış rapidlen fln urasmam artık <_< bu torrentları neylen indirmek daha kolay(bn tıklayınca limewire'a giriyo) fark ediyo mu?
bittorent programını kullan hızlı ve iyi bi program ücretsiz zaten ana sitesinden indirebilirsin...veya azereus'da olabilir ama benim tavsiyem bittorrent kolay aynı limewire gibi basit sade güzel hızlı kolay:D...

• 5 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
TNC FTP'ye üyelik alırsanız. 100kb/sn ile warez indirebilirsiniz. :D

Evet TNC FTP üyelik aLırsanız en düşük hızınız 100 Kb/s iLe fiLm indirebiLirsiniz. Sonra benim gibi sinemaya gidince haftaya vizyona çıkacak fiLmLer Listesine bakıp ben bu fiLmi indirmiştim dersiniz :lol:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...