Jump to content

Rapidshare Premium Üyelik

Thund3R

Recommended Posts

Mrb Arkadaşlar Ben RapidShare Premium Üyelik Almak İstiyorm..RapidShare'nin Türkiye Sitesine Baktım 1 Aylık Fiyatı 18 YTL Civarı.Acaba Elinde Daha Ucuza Bir Premium Hesabı Olan Ve Satabilecek Olan Varmı..Örneğin Puanlardan Kazanılmış Bir RapidShare Üyeliği...1-2 Ay Önce Bir Sitede Denk Gelmişti 14-15 Ytl Civarında Ama Şimdi Bulamıyorm...

Şimdiden Teşekkürler.

Keşke bu mesajı bir 6 ay evvel görseydim.. 100-200 bin arası puan dağıttım tamamı eşe dosta... :)

Ancak şuanda sadece kendime yetecek kadarı kaldı, hatta yakın zamanda biraz upload yapmam lazım.

Burada çıkmasa da nette 10-12ytl gibi bir fiyata belkide puanlı bir hesap dahi bulabileceğinizi düşünüyorum.

Edit: öm attım :D

Başka yerlerden alma bence. Şifren aniden değişebilir.

Öm attığım yerden alırsa bir problem çıkmaz. Eski mesai arkadaşlarım, böyle birşeye ihtiyaçları yok kesinlikle. :D

Abartıyorsunuz. Alacağı kişi ona o garantiyi verir zaten, hala öyle sahtekarlar kaldı mı yahu :D

Ayrıca alır almaz hemen şifrenizi değiştirin ''Settings'' bölümünden.(13 ten fazlada vermeyin, sıkışmadıkça ismimi de vermeyin lütfen)

15 ytl ye rapidshare üyeliği verebilirim. 15 ytl içinde dolandırcılık yapacak değilim. zaten parayıda hesab numarama gönderiyorsunuz. para hesaba yatınca kullanıcı adınız ve şifreniz mailinize geliyor. siz yönetim panelinden şifrenizi ve e-posta adresinizi değiştiebilriisniz. ayrıca rapidshare download manager programınıda kullanabilrisniz. 2-3 kişi üyelğide ortak kullanabilrisniz. zaten istesnizde günlük 10 gb dosyayı indiremiyrsunuz. inat eder illa indirim derseniz ayrı. herhangi bir sorun çıkmıyor. buna karşılık üyeliğinizi aylık almanızı tavsiye ederim. *** hot... msn adresinden ulşaşabilirsiniz detaylı anlatım için web sayfam yapım aşamasında yakında hizmete girince size burdan sunarım inşallah

Psychology ----> Forumda e-mail adresi paylaşmayınız. PM yoluyla bu tip işlerinizi hallediniz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...