Jump to content

Ekran Kartı Bozuldu?

bionicle

Recommended Posts

tnc xp ile format attım ekran kartım şuan yükleyemiyorum özelliklerini kullanabiliyorum istediğim çözünürlük yapabiliyorum görüntü de net ama oyun falan açııldığından görüntü yukardan aşşa ine ine geliyor

mesela açıyorum oyun u görüntü yukardan aşşağı doğru sürekli geliyor dalgalanıyor sanki bi türlü anlamadım nasıl yapıcam ekran kartım ati radeon 9550

sitesinden kendi cd im den heryerden driver indirdim ama işte.. böle hala

güncel directx güncel sürücü. birde acaba Donanım hızlandırmasını kapamış olabilirmisin directX ten ?

Ayrıca ekran kartını yuklerken nasıl bir hata alıyorsun?

directx hiç ellemedim görmedim bile güncel sürümü nereden indirebilirim?

bide ekran kartım normal yükleniyor özellikleri kullanabiliyorum ama dediğim gibi yüklenmemiş gibi duruyo.. yüklenirken hiç bir hata almıyorum..

ekran kartım normal yükleniyor özellikleri kullanabiliyorum ama dediğim gibi yüklenmemiş gibi duruyo

Ekran kartınızın doğru yüklenip yüklenmediğini kontrol etmek için :

Masaüstünde sağ tıkla/özellikler/ gelen pencerede "ayarlar" sekmesine girin> görüntü birimi olarak ekran kartınızın radeon 9550 olarak görünüp görünmediğini kontrol edin.

Güncel Direct X için : Buradan

.

Ekran kartınızın doğru yüklenip yüklenmediğini kontrol etmek için :

Masaüstünde sağ tıkla/özellikler/ gelen pencerede "ayarlar" sekmesine girin> görüntü birimi olarak ekran kartınızın radeon 9550 olarak görünüp görünmediğini kontrol edin.

Güncel Direct X için : Buradan

.

evet gözüküyor directx i yükleyip buraya bildiririm sonucu..

ya valla olmadı directx ile de delircem nie böle ya tncxp den mi anlamadım hiç başıma gelmedi ne oyun oynanıyo ne bi animasyon izleniyo nedir abi bu ya böle dalgalı dalgalı performans artırmak için böle bişimi yapdınızki tncxp ye anlamadım yaa

sisteminizdeki daha önce kurulmuş olan atiradeon sürücülerini siliniz

Please register to see this content.
driveri burdan indirin sorununuz devam ederse tekrar bizle paylaşın

ati ekran kartlarının bazılarında MOM.exe hatası veriyor bunun nedeni modifiyeli xp ler değil sizin ekran kartınızın sürücüsünün yüklenmemesi gogleden ati radeon 9550 diye ararsanız size üreticinin sürücü sayfasına

yönlendirir ama arama yaparsanız tnctr'de daha öncede sizin gibi ekran kartı hatalarını ve çözümlerini görebilirsiniz

arama yapınca site açılmıyor sürekli yükleniyor mom.exe die de bi hata çıkmadı sadece yüklenmemiş gibi oluyor konuyu iyice okursanız siteden de cd sindende driver larını yüklediğimi söylemişdim eğer böle bi topic varsa ve çözüm sunulmuşsa lütfen link verin.. defalarca format attım tncxp yi buldu hata yani kusura bakmayın size bi suçlama yapmıyorum yardımlarınızı bekliyorum sadece

Please register to see this content.
bide sisteminize atinin avivo codeğini kurun

işlemlerinizin sonunda

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=57270&hl=ati+radeon+ekran+kart%FD

bide burdan bilgi alabilirsiniz

ya tam oldu diyecekdim yükledim res attım düzeldi gibi oldu açdım bakdım bişey yok silkroad ı bi açdım yine böle oldu baştan yükledim hala böle anlamıyorum senin verdiğin topic de ilk önce silkroad ı açdım takılıyo dio adam sonra düzeldi dio nasıl düzeldiğini sölemiyo!!!

tncxp den değil diyosunuz ama bugün e kadar en az 30 kez format atmışımdır bu pc e hiç böle bişey olmadı şimdide format atmak istemiyorum.. bidaha

sorun aptal ati driver larından !!! tüm herşeyi sildim res attım yeni donanım bulundu dedi oradan ati nin vermiş olduğu güncel olmayan eski olan sağlam olan xD driverının cd sini taktım cd den yükle dedim iki üç dosya attı şimdi ati programı falan yok ve gayet iyi sizin yardm larınız için çok teşekkürler tüm gün bununla uraşdım allah hepinizden razı olsun bundan daha büyük verebiliceğim bişeyim yok..

bu dediğiniz oyununun dışında başka oyun dadamı sorun var hayır yok diyorsanız oyununu oynamak için ekran kartınız uyumlumu yada rem ler yetermi diye bi araştırma yapınız

bu dediğiniz oyununun dışında başka oyun dadamı sorun var hayır yok diyorsanız oyununu oynamak için ekran kartınız uyumlumu yada rem ler yetermi diye bi araştırma yapınız

sorunu çözdüm yukardaki post umu oku?

yok media player bile takılıyordu :download1:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...