Jump to content

Katılımsız Xp Hata...

Recommended Posts

nLite ile bileşen çıkartırken ve ince ayar yaparken dikkatli ol.200-300mb gibi boyutlara indirilebiliyor iso boyuu ama abartmamak gerekir.

nLite ile düzenleme yaparken eksik veya yanlış uyguladığın bir adım olmalı.

Iso oluşturduktan sonra CD ye hızlı yazmış olabilirsin.Tekrar düşük hızda yazdırarak denemelisin.

tam olarak bilmiyorum bende ilk defa nlite kullanıyom yeni öğrendim bu katılımsız xp olaını ama bence senin xp cd sinde ntldr dosyası eksik sağlam olduğundan emin ol cd nin :clapping:

XP Dosyaları Sağlam Daha Öncedende Kullandım...

nLite ile bileşen çıkartırken ve ince ayar yaparken dikkatli ol.200-300mb gibi boyutlara indirilebiliyor iso boyuu ama abartmamak gerekir.

nLite ile düzenleme yaparken eksik veya yanlış uyguladığın bir adım olmalı.

Iso oluşturduktan sonra CD ye hızlı yazmış olabilirsin.Tekrar düşük hızda yazdırarak denemelisin.

2 defa iso oluşturdum virtual pc ile deniyorum

Bütün Adımları Tek Tek Yaptım Yine Aynı Hata.

nLite ile oluşturduğun CD'nin oturum dosyalarını yükleyebilir misin? veya buraya kopyalayıp yapıştırabilir misin? Ne yaptığını bilmeden bir şey söylemem zor.

10 Dakikaya Kadar Ekliyorum.

Şuan Bilgisayar Yanımda Değil.

dosyaları inceledim.oturum dosyalarına göre hiç bir bileşen silmemişsin.

i386 klasöründe ntldr dosyası var mı kontrol et.kopyalama hatası vb. olduysa kopyalanmamış olabilir.Başka sorun yok gibi gözüküyor.Başıma daha önce gelen bir hata değil.Ama sanırım bundan kaynaklanıyor.

Eğer ntldr dosyası arızalıysa veya bulamadıysan buraya upload edebilirim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...