Jump to content

Ehliyet

lazmelek

Recommended Posts

Arkadasım Forum Eğitim bolumunde hatırladıgım kadarıyla surucu eğitimi ile ilgili paylasımlar vardı onları ındır faydalanabılırsın sana sımdıden basarılar dılerım Mesela

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=52402[/CODE]

Herhangi bir sürücü kursunun kitabını al, oku. Eğer çok istersen bir dönem önceki sınavın sorularına bak. Site falan hikaye, gözlerine yazık. :wacko:

Ehliyeti sadece almış olmak için alıyorsan birşey yapmana gerek yok sınav basit zaten. Ama ileride 5 yaşında bir çocuğun ölümüne neden olmak istemiyorsan tüm kuralları iyice öğrenip uygulaman gerekiyor.

Herhangi bir sürücü kursunun kitabını al, oku. Eğer çok istersen bir dönem önceki sınavın sorularına bak. Site falan hikaye, gözlerine yazık. :wacko:

Bunlara ek olarak, imkanın varsa kurstaki dersleri kaçırma. Faydalı oluyor. sınav o kadar da zor değil, yaparsın. Birazcık çalışma yeterli.

Sınavı geçmek için değil iyi bir sürücü olabilmek için kuralları öğrenirsen rahatlıkla geçebileceğin bir sınav seni bekliyor.

İyi şanslar..

en öenmlisi dersleri kaçırma,

dersleri ii dinlersen kazanırsın...

Ek olarak meb den geçmiş yılların sınav sorularını ındır,

dersleri bittiğinde sınava girmeden 2 gün önce o eski yılların testlerıne bak..

Zaten hepsi aynı soruların harmanlayıp tekrar verıyorlar...

Trafik dersini kaçırma ama özellikle o biraz zor...

Direksiyon içinde bol bol pratik yap..

en öenmlisi dersleri kaçırma,

dersleri ii dinlersen kazanırsın...

Ek olarak meb den geçmiş yılların sınav sorularını ındır,

dersleri bittiğinde sınava girmeden 2 gün önce o eski yılların testlerıne bak..

Zaten hepsi aynı soruların harmanlayıp tekrar verıyorlar...

Trafik dersini kaçırma ama özellikle o biraz zor...

Direksiyon içinde bol bol pratik yap..

aynen bu kardesıme katılıyom bende onu soyleyecektım o soyledı bolsas ben gece gunduz calısmısıtım ama normal gectım bu gecen ay sınav soruları al vede kıtapa calıs

Yahu bu taktikler ÖSS içinde geçerli mi? -_-:D

Ehliyet dedinizde aklıma geldi. Artık, bizim millet herşeyin kurnazlığını çözdüğü gibi, ehliyet kurnazı da olmuş. Ehliyeti kaybolmadığı halde gazeteye ilan veriyorlar, sonra yeni bir ehliyet çıkartıyorlar. İlerde bir çevirmede ehliyeti polise kaptırırsa,bundan sonra diğerini kullanıyorlar. Nasıl olsa ilk anda bilgisayardan şahsa dair araştırma yapılmıyor, ve böylelikle cezadan yırtıyorlar..

Şaştım kaldım, helal olsun.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...