Jump to content

Kadın Ve Erkek Arasındaki Yaş Farkı?

ozimera

Recommended Posts

Gönüller bir olduktan sonra samanlık seyran olurmuş anlayışı biraz tarih oldu açıkçası yani ben bir erkek olarak benden 10 yaş büyük birine aşık olup evlediğimde ileriki 10 senesini düşünerek böyle bir işe kalkışırım doğruyu sölemek gerekirse;Yaş aralıgı 3-5 neyse fakat yaş erkek yaş 25 kadın 35 bana biraz uçurum gibi geliyor.

Arkadaşlar nerden buluyorsunuz böyle konuları :) başka işiniz yokmu :D

boyle bi iliskiye baslamak uzereyim de ondan sordm birader ok???

3 Yıl önce böyle bir ilişki yaşamış olarak bazı yorumlar veya bilgiler verebilirim ama herkesin düşüncesi ve yaşam tarzı veya ortamı farklı olduğu için hiçkimsenin demesi bir şeyi değiştirmez.

bilgi ve yoruma ihtiyacm var sanırım. istersen ozelden de yazabilirsin kardeşim. saol şimdiden

Benim tanıdıklarım arasında yaş farkı 13 olan var. Erkek büyük ama.. Maşallah gayet de mesutlar.

Yaş farkı pek önemli değil aşırı olmadıkça. Ama benim kanaatime göre erkek büyük olursa daha rahat bir evlilik olur. Çünkü kadın yaşlansa,misal evden çıkamaz duruma gelse, erkeğin gözü dışarılara kayar. Tabiki herkes için söylemiyorum bunu ama olmaz diye de birşey yok. Tam tersi durumda, kadın genç olsa yani, evine sadık kalmasını erkekten daha kolay başarabilir bence..

Kesinlikle olmaz aşkın yaşı diye bir uydurma dolanıyor piyasada hikaye. Bence maksimum 7 ya da 8 yaş olmalı oda maksimum. Fark ne kadar artar ise ilerde başta cinsel sorunlar olmak üzere bir çok sorun doğar. Zaten binlerce insandan yaş farkında uçurum olan çift çok azdır. Buda herleyi anlatıyor zati....

arkadaş benim başımdan da geçti başlarda iyi ama sonlara doğru kötü oldu yani aradaki saygı sevgi kayboldu anlayacağın yaş farkı sadece cinsel ilişkide iyi sonuç veriyor onun dışında dünyaya bakış açısı çok farklı olduğu için illaki sorun çıkıyor

o zaman hiç başlama

saol yaa :D

arkadaş benim başımdan da geçti başlarda iyi ama sonlara doğru kötü oldu yani aradaki saygı sevgi kayboldu anlayacağın yaş farkı sadece cinsel ilişkide iyi sonuç veriyor onun dışında dünyaya bakış açısı çok farklı olduğu için illaki sorun çıkıyor

yani diosn ki cinsellikte ne yasarsan yasa ama o kadarla kalsın oole mi??

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...