Jump to content

Video Kesme Programı

Recommended Posts

arkadaşlar bana bazı videoların altında ve üstündeki siyahlıkları kesecek bir program lazım

yanlış anlaşılmasın split değil yani videonun belli bir bölümünü kesmek için değil siyah bölümleri kesecek sadece bu iş için bir program biliyorsanız çok memnun olurum

banada lazım mesela 120 dk lik bi mp4 videoyu 40 dk lik partlara bölecek sams7ung d900 telefonum var 40 dk lik videoları oynatıyor

senin aradığın video kesme ben croplama için istiyorun forumda boilsoft splitter diye arat bulursun

Bence En iyisi AVİ MPEG RM RMV Splitter Basit arayüzüyle çok Kullanışlı şiddetle tavsiye ederim :)+Lisans Kodu İçerisinde Mevcuttur.

82686497ue1.jpg

http://rapidshare.com/files/120756422/avi_mpg_splitter.rar.html[/CODE]

Bence En iyisi AVİ MPEG RM RMV Splitter Basit arayüzüyle çok Kullanışlı şiddetle tavsiye ederim :)+Lisans Kodu İçerisinde Mevcuttur.

82686497ue1.jpg

http://rapidshare.com/files/120756422/avi_mpg_splitter.rar.html[/CODE]

arkadaşım o programın bende joiner olanı da var ve çok kullanışlı kesinlikle videoyu bozmuyor biliyorum ama bana videonun altında ve üstündeki siyahlıkları kesecek (croplayacak) program lazım

arkadaşım o programın bende joiner olanı da var ve çok kullanışlı kesinlikle videoyu bozmuyor biliyorum ama bana videonun altında ve üstündeki siyahlıkları kesecek (croplayacak) program lazım

ben total video converter ile dediğin croplama işlemini yapmıştım.

çok kolay değil ama rakamlarla kesmek istediğin yeri % olarak yazıyorsun sağdan soldan yada üstten alttan kesip istediğin kısmı bırakabiliyor.

ben total video converter ile dediğin croplama işlemini yapmıştım.

çok kolay değil ama rakamlarla kesmek istediğin yeri % olarak yazıyorsun sağdan soldan yada üstten alttan kesip istediğin kısmı bırakabiliyor.

sağol arkadaşım biliyorum totalın o özelliğini biliyorum da bazı videolarda sorun çıkardığından yoksa bazılarını çok güzel yapıyor biliyorum ilgine teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...