Jump to content

Anju

hose_antonio

Recommended Posts

anne annem olmuştu önceden çok kolay bişey çabuk hatta ayak üstü korkacak brşey yok anneannem damar tıkanıklıgından kalb damarı tıkanıktı ordan oldu kolay birşey

teşşekürler ben doktor olan abımden korkuyorum evlenmessem benı masada bırakacağını söylüyor mümkünse d.bakır dısında olacam g.antepde

Benim annem de olmuştu gerçekten enjektör kadar kolay birşey... Kasığından bir iğne gibi birşey yapıyorlarmış sadece o. Onu çekerken her yanını ateş basıyormuş :whistle:

Hayırlı sonuçlar olsun... Geçmiş olsun...

Kardeş sorması ayıp ama yaş kaç ve sebebi sigara olduğundan eminmisin veya neden doktora gittinde anju olmana karar verdiler biraz aydınlatırsan sevinirim (çok sigara içiyorum) o yüzden sordum

ya kardeş nedeni sadece cigara dekilki benm anne annem sigra hayatında agzına sürmemiş ama onunda damarı tıkandı oda anu oldau

(BU SİTEYİ ÖNEREN ARKDŞIMDAN ALLAH RAZI OLSUNKİ NE SORUN OLURSA OLSUN 10 15 DK İÇERİSİNDE BAZEN 10 15 SN İÇERİNDE BİLE OLUYO HEMEN CEVAPLANIYOR BU SİTEYİ AÇANDANDA ALLH RAZI OLSUN)

YANLIŞMI DÜŞÜNÜYORUM ARKADAŞLAR??

arkadaşım sıgarada faydalı bişey görüyorsan bende başlayayım kendini kandırma yavaş yavaş kendine ve cevrendekilerine zarar veriyorsun insan vucudu öyle güzelliklere layikki sen bile bile pisliğe atıyorsun kendine ediyorsun senin eline bakanlara ediyorsun doğrudur içmeyende hastalanıyor ama içen daha çabuk etkilenir haaa içmeyende doğru nefes almasını bilmiyordur bir çok kişi nefesini ağızdan alıyor pis hava direk çiğerlere gidiyor halbıki burundan alsa süzülmüş hava almış olurdu bakın benim dayım sıgaradan akçiğer kanserinden gözümün önünde öldü ağzından kan gele gele bende bıraktım o gün bu gündür bırakın şu pis şeyi dumanın esiri olmayan vucudumuz kötü alışkanlıkları çok sever aldanmayın bunlara aklınızı kullanın kendinizi ve cevrenizdekilere zarar vermeyin artık bakın 15dk. önce diger eniştemde kalp krizi geçirmiş doktorlar sıgaradan demişler yazık ediyorsunuz kendinize ha bide fıkra anlatayım size...

Temel hapisanede koğuş ağısıymış günlerden birgün adamın biri aniden ölmüş temel de sormuş neden ölmüş arkadaşları çok içerdi sıgarası,içkisi eksik olmazdı ondan öldü demişler temel koğuşuna sığara içki ne varsa kötü alışkanlık hepsini yasaklar aradan 5dk sonra biridaha ölür temel yine sorar hayırdır bu niye öldü arkadaşları çok iyi birisiydi namazı duası yerinde tertemiz kötü alışkanlığı olmayan birisiydi vadi yetmiştir demişler temel öylemi der koşun tüm yasaklarını iptal eder ve koğuş sakinlerine derki içenle içmeyen arasında nasıl olsa 5dk var devam edin arkadaşlar der....

Benim annem de olmuştu gerçekten enjektör kadar kolay birşey... Kasığından bir iğne gibi birşey yapıyorlarmış sadece o. Onu çekerken her yanını ateş basıyormuş :)

Hayırlı sonuçlar olsun... Geçmiş olsun...

ne hos söylüyorsun yaw enjektör felan

ya sadece ayak damarından bi iğne gibi ama uzun bişey sokacaklar o kadar başka bişey yok yane

çekecez mecbue

Kardeş sorması ayıp ama yaş kaç ve sebebi sigara olduğundan eminmisin veya neden doktora gittinde anju olmana karar verdiler biraz aydınlatırsan sevinirim (çok sigara içiyorum) o yüzden sordum

yas 20 damar tıkanıklığı ciğerlerde biraz sorunlu sığara bellı bır sure bıraktım ama burnumdan ve gözden kan gelınce abının yanıa gttım muayen gırdık felandı fılandı fılm cektık felan en sonda ertesı gün anju dedıler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...