Jump to content

En Iyi Photoshop Programı

mehmetali00

Recommended Posts

Profesyonel Grafikerler Mac kullanırlar. Normal fotografçılar, Windows kullanırlar. Çoğu kişi photoshop'u farklı farklı programlar zannerderler zira photoshop, Adobe firmasının çıkarmış olduğu bir programıdır.

fotoğrafçılar mac kullanmaz tam tersi windows xp kullanırlar :whistle: bide hızlı pc tercih ederler :)

fotoğrafçılar adobe photoshop 7 ile cs2(9) bunu çok kullanırlar...

v7 hızlı olduğu için tavsıyemdır ama professıonal ısense baskı markezınde onu kullanırız

Matbaacılar Ve Grafikerler Genelde Mac Kullanırlar.

mac ile tanısmam ıkı yıl oldu ama psımanım bunca sene xp kullandığıma hem rahat hem hızlı tabi apple laptop ıcın dıyıyorum grafık kısacası reklam ısı ıse mac tavsıyem sıstem olarak

+ cs3 master colection kullanacaksan ıse vazgeç hem asırı kasıyor sıstemı hem gereksız

Mac türkçemi peki arkadaşla hiç kullanamdım.Apple sitesine baktım 420 mb galiba indirecem herhalde.Windows gibi normal aynımı kuruluyor? tesekkur ederim...

MACOS işletim sistemi Apple firmasının ürettiği bilgisayarların kullandığı bir işletim sistemidir. Sanıyorum vektörel işlemleri daha hızlı gerçekleştirdiği için grafikerler tarafından tercih ediliyor.

• 5 ay sonra...

En iyi kullanacağın yazılım çok çabuk alışabileceğindir. MS Paint ile başla, Gimp'e geç, Paint Shop Pro'nun tadına bak ve en son Photoshop'la uzun süre sevişmeye ve buna alışmaya bak. :dribble:

macos bilgisayarları farklıdır apple sadece kendi bilgisayarlarında kullanıyor xp kurulu bir pc ye mac kuramazsınız ancak mac kurabilirsiniz yanlışım varsa yazın

birde corel Draw da photoshop kadar iyidir belki photoshop daha iyidir yani kullanıcaya bağlı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...