Jump to content

Jesus belgeselini arıyorum

faminor

Recommended Posts

Ben de Geçen sene Amerikada oynayan, bir çok bölümü Türkiyede çekilen, Jesus belgeselini arıyorum (Jesus The Man anahtar kelimelerden birisi)..Benim için çok büyük önemi var..yardımcı olursanız çok sevinirim...

isteklerinizde IMDB kodunu verirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Geçen sene ABD de gösterime giren Jesus filmi direkt sarı çizmeli Mehmet Ağa oluyor...

Yine de şansımı deneyeyim geçen sene gösterime giren bir film:

The Lost Tomb of Jesus (2007)

www.imdb.com/title/tt0939681/[/CODE]

[CODE]http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=27212&hl=Jesus[/CODE]

isteklerinizde IMDB kodunu verirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Geçen sene ABD de gösterime giren Jesus filmi direkt sarı çizmeli Mehmet Ağa oluyor...

Yine de şansımı deneyeyim geçen sene gösterime giren bir film:

The Lost Tomb of Jesus (2007)

www.imdb.com/title/tt0939681/[/CODE]

[CODE]http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=27212&hl=Jesus[/CODE]

yardımınız için teşekkürler, ancak zaten film değil, BELGESEL diye belirtmiştim yukarıda...Konu başlığı da National Geographics belgeselleri olduğu için, tamamı okunduğunda National Geographics in çektiği ve 2007 yılında Amerikada yayınlanan bir belgesel aradığım anlaşılıyor sandım..Belgeselde başrolü oynayan (isa) "Çorumlu Hayati (Arkadaşın ismi Hayati, ancak soyadını şimdi hatırlayamadım zaten türkiyedeki gazeteler ondan çorumlu hayati diye bahsetti)" benim arkadaşım olduğu için ve bende o belgeselde 10 gün oynadığım için arıyorum...umarım aydınlatıcı olmuştur....

//Bu arada Amerikada yayınlandığı tarih 2006 nın sonlarına denk geliyor, Eylül - Ekim olmalı..bunu da düzeltmekte fayda var...Türkiyede de Discovery kanalında yayınlandığını daha sonradan duydum...

Ben National Geographics ibaresi hiçbiryerde göremedim. Benim verdiğim de belgesel zaten.

Siz oynamanıza rağmen ismini bile bilmiyorsunuz ve bizden bulmamızı bekliyorsunuz. Ayrıntı istemem bu yüzden zaten. Ben araştırdım buldum.

Aradığınız Belgesel "Science Of Believe" Türkçe ismi ile "İnancın Bilimi" adı altında geçiyor. IMDB de bile yok.

Takipte olurum fakat Üzgünüm bulunması çok zor...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...