Jump to content

Çarşı Kapatılamaz!

Iceberg

Recommended Posts

carsi.png

" ÇARŞI Feshedilmeye Karşı ! " İmza Kampanyası

Bir çok engeli grurla aşmış !

Yanlış giden her bi' halta dimdik KARŞIYIM! diyebilmiş !

Amerika'ya bile posta koymuş !

Kaç taraftar grubu tanıyorsunuz ?

Dünya ses rekorlarını egale etmiş !

Dil , Din , Irk ayrımı yapmadan Eto'ya bile tezahurat etmiş !

Takımı pespaye edenlere bile saygıda kusur etmemiş !

Kaç taraftar grubu tanıyorsunuz ?

http://www.carsikapanmasin.com/[/CODE]

[/b]

Alen baba kapandı diosa kapancak. Bundan ötesimi war. Kapalıdaki herkes ALEN ABİ SEN MANYAKMISIN tezahüratını söylerken çok güzel, ama haklı olarak bazı nedenlerden dolayı kapanması gereği duyulmuş. Alen ve arkadaşlarının takdiriyle...

Benim anlamadığım çarşı bir taraftar kitlesinin ruh hali değil midir? Kim kapatır çarşıyı, çarşı bir oluşum bir ticari kuruluşmudur ki kapatılsın! Evet çarşı yeri geldiğinde Beşiktaş adının önüne çıkmıştır. Ama bu güzel birşeydir kötü değil. Bunu tüm takımlar istemiştir. Dünyanın her yerinde iyi takımların iyi taraftar grubu olmuştur. Türkiye'de tartışmasız Çarşı'dır en iyi taraftar grubu.

Bu kapatma birkaç kişinin aldığı kararsa bıraksınlar onlar kapatsın kendilerini ama bu ruhu öldürmeleri imkansızdır bunu birilerinin söylemesi gerek.

Saygılar..

carsı kapatılamaz

carsı herseye karsı bırkac kısının kapatıyoz demsızle olmaz bu

bu arada bende gs lıyım carsının kapatılmamasından yanayım

beyler çarşının artık ismi olmıcak. Gene deplasman maçlarına faln gidilecek hep. Ama önceki gibi biz çarşılıyız diye atıp tutulmıcak. Biz BEŞİKTAŞIZ die gidilecek...

kapandı bile daha neyin davasını yaıyosunuz :D

şirket mi bu iflas etsin..

esnaf mı ki kepenk indirsin..

ben fenerliyim.. imza mı da attım.. fakat çArşı ççArşı dediğiniz beşiktaşa gönül verenlerin kendini dahil ettiği taraftar grubu değil mi ki.. bizdeki uniFB gs deki ultrAslan gibi.. bunların sahibi var da benim mi haberim yok..

şirket mi bu iflas etsin..

esnaf mı ki kepenk indirsin..

ben fenerliyim.. imza mı da attım.. fakat çArşı ççArşı dediğiniz beşiktaşa gönül verenlerin kendini dahil ettiği taraftar grubu değil mi ki.. bizdeki uniFB gs deki ultrAslan gibi.. bunların sahibi var da benim mi haberim yok..

bende fenerbahçe'liyim bende oy verdim ama öyle bizim oy vermemizle olucak bişi deil adamlar baq gene fenerlilerin cimbomluların eline düştü 2 gün sora gene açıcaklar çarşıyı sayemizde ha nolcak çarçı fenere karşı :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...