Jump to content

Avermedia Tv Series Application For Wdm Driver Bir

recepkoyuncu

Recommended Posts

olmuyor format bile cektim neden se olmuyor başka ne olabilir normalde çalışıyordu kaydet dedimmi hata veriyor ne yapmalıyım acaba

bt 848 chipsetmi

kullandıgın video capture driverini tekrar yükle sorun çözülür önerim sana conexstad wisüulan programı butün driveri içinde barınıyo onu kullan sonra avermediayı yükle sorun hallaur

Önce driver yükle sonra programını kur.

olmuyo arkadaşım neden böyle oldu anlamıyorum çakışma olabilirmi acaba

bt 848 chipsetmi

kullandıgın video capture driverini tekrar yükle sorun çözülür önerim sana conexstad wisüulan programı butün driveri içinde barınıyo onu kullan sonra avermediayı yükle sorun hallaur

peki arkadaşım nerden bulurum bu programı keşke link verseydin

olmuyo arkadaşım neden böyle oldu anlamıyorum çakışma olabilirmi acaba

peki arkadaşım nerden bulurum bu programı keşke link verseydin

peki arkadaşım sana linkini bulup vereyim [code:http://webcam-software.net/Video-Site-Monitor/drivers.htm#univwdm )....download universal wdm capture yazar ona tıkla indir sonra kendi tv kartı markasını tanıt onun driverleri yükleyip ondan sonra kendi tv kartının programını yükle bi sorun kalmaz öncelikle hepsini silmen lazım sonra bu işlemi gercekleştir

peki arkadaşım sana linkini bulup vereyim
[code:]http://webcam-software.net/Video-Site-Monitor/drivers.htm#univwdm [/code]

)....download universal wdm capture yazar ona tıkla indir sonra kendi tv kartı markasını tanıt onun driverleri yükleyip ondan sonra kendi tv kartının programını yükle bi sorun kalmaz öncelikle hepsini silmen lazım sonra bu işlemi gercekleştir

sağol kardeş şimdi PERFECT XP SP3+ PLUS EDITION işletim sistemini indiriyom format çektikten sonra senin dediğini yapacam valla kafayı yiyecektim verdiğin linkide

http://webcam-software.net/Video-Site-Monitor/drivers.htm#univwdm[/CODE]

indiridim hayırlısı bağlım teşekkürler

yok yok olmuyor delirmek elde değil neden bu sorun oluştu anlamadım gitti izmirli_ömer verdiğin programı kurdum iyice maffetti düzeltecem diye akla karayı ceçtim şimdi gene eskisi gibi çalışıyor ama lakin kaydet dedimmi kapanıyor tv ama ses halen çalışıyor bu neden oluyor lütfen bir akıl verin arkadaşlar

tv kartım

AverMedia tv series software fleet support windows 2000 mpeg-ı/ıı version 4.00

kartının yeni sürümünün cd sini programını nasıl bulabilirim

sistemim

Windows XP Professional Versiyon 2002 SP3

inte® Core2 dou cpu

E6550 @ 2.33GHz

2.34 GHz, 2,00 GB ram

Realtek high definition audio

philips 190cw

NVIDIA GeForce 8600 GT

sistem kaynaklanan birşeymi sistemim nasıl sizce uyumlumudur yoksa çakışıyormudur

yok yok olmuyor delirmek elde değil neden bu sorun oluştu anlamadım gitti izmirli_ömer verdiğin programı kurdum iyice maffetti düzeltecem diye akla karayı ceçtim şimdi gene eskisi gibi çalışıyor ama lakin kaydet dedimmi kapanıyor tv ama ses halen çalışıyor bu neden oluyor lütfen bir akıl verin arkadaşlar

tv kartım

kartının yeni sürümünün cd sini programını nasıl bulabilirim

sistemim

sistem kaynaklanan birşeymi sistemim nasıl sizce uyumlumudur yoksa çakışıyormudur

bende driveri var bunun yanlız denemen lazım kesin düzelir diyemem kardeşim msn'ede yollayayım sana eger istersen bu programı msn:sardunyam_Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız....bana burdan ulaşabilirsin

bende driveri var bunun yanlız denemen lazım kesin düzelir diyemem kardeşim msn'ede yollayayım sana eger istersen bu programı msn:sardunyam_Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız....bana burdan ulaşabilirsin

tabi tabi neden olmasınki denemekten zarar çıkmaz ben msn ni ekledim tam anlaşılmadı her halde benim msnmi sen ekle olmazsa recepkoyuncu @@@@ h-o-t-m-a-i-l....com

Bunu konuları tam bilmesemde geçen arkadaşın başına gelmişti İNKA dg tv kartı programını yükleyemiyor hata veriyordu garantili olduğu için servise gönderdik gelen cevap kondansatörün patladığıydı.yapıldıktan sonra problem kalmadı aklında bulunsun diye yazıyorum.Garantisi varsa servise gönder derim.

üreticisinin driver yükleme adresi

yanlız tv kartın digital ise http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=44007&st=0&p=194147entry194147

bu adresten progdvb indir sana verilen cd den yükleme yapma progdvb donanımı tanıyıp sürücüyü yüklüyor üstelik bu sürücü en yenisi oluyor

sağol kardeş verdiğin linkten

Please register to see this content.

linkine ulaştım ve driverlerini indiriyorum şimdi işallah sorun çözülür

Bunu konuları tam bilmesemde geçen arkadaşın başına gelmişti İNKA dg tv kartı programını yükleyemiyor hata veriyordu garantili olduğu için servise gönderdik gelen cevap kondansatörün patladığıydı.yapıldıktan sonra problem kalmadı aklında bulunsun diye yazıyorum.Garantisi varsa servise gönder derim.

kardeş benim tv kartı çalışıyor yükleniyor normalde öçalışıyor ama görüntü kaydet dediğimde hata veriyor anladınmı.... yinede sağol

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...