Jump to content

Explorer.exe Hata Veriyor Bellek Read Olamadı Hata

zumer11

Recommended Posts

benim hdd em 250 gb western digital 3 bölüm var e ye girince explerer hatası veriyo ama bazen videolarda mı bir sorun var dedim yok baştan veri yürütme engellemesi çıkıyodu sonra onu kapattık şimdi bellek read olamadı tama iptal yazıyo iptala bastığım zaman delphi debug çıkıyo bu hata nasıl düzeltilir e ye defrag bile yaptım aynı hata lütfen yardım edin.saygılar.cevaplar

1 cevap virus ihtimali 3 uncüye girdigimde oluyordiyosun

2 cevap hdd eski ise ölü bölgeden olma ihtimali ( belki )

3 ram da bi sorun olablir ama pc acılıo

4 pc yi bi full formatla

5 tnc kullanıyorsan mini xp ile ac viruslar gorunuyor delete ile sil

Yardımcı olduysam ne mutlu bana :):):)

cevabın için sağol ama xp normal xp virüs den bende şüphelendim ama yoktur çünkü nod 32 kullanıyorum yaramı başka çözüm yokmu

valla bende nod32 kullanıyorum ama bazen kaldırıp başka bir antivirüsle taratıyorum geneldede virüs çıkıyor haberin olsun bitdefender le dene bidaha istersen.taratıp tekrar nod 32 yi kurarsın.

Benim harddiskim de 4 bölüm ve 250 GB. Sitedeki arkadaşlardan birinin yaptığı modifiyeli XP kullanıyorum. Explorer hatasını bende de videoların olduğu klasörde yaptı. Klite nin 3.40 sürümünü kullanıyordum. Klite nin 3.90s sürümünü indirip kurdum sorun düzeldi. sizde de büyük ihtimalle video klasörünü açınca hata veriyor galiba. Klite nin 3.90s sürümünü deneyin bakalım ne olacak.

evet ie 7 kullanıyorum birde ben format atmak istemiyorum başa çözümler varmı cevaplarınız için sağolun

O Zaman İE7 De Araçlar dan İnternet Seçeneklerine Gir Üstteki Sekmelerden Gelişmiş e Gir Orada Altta Sıfırla Butonunu Görüceksin Ona Tıkladıktan Sonra Onay Bölümü Gelicek Sıfırla ya Tıkla İE7 Fabrika Çıkışı Olsun Birde Böyle Dene.

• 1 yıl yıl...

zumer11 arkadaş sorun ramden kaynaklanıyor ram kingston olma ihtimalı yüksek ram anakatınla uyumsuz olabilir anakatını bios güncellemesi varsa yükle ve hala sorun düzelmezse ramleri değiştir düzelir genelde bu sorunu kingston ramle ve oem ramlerde çok sık görülür

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...