Jump to content

Karikatürler Biraz Kafa Dağılsın Diye

Sirius

Recommended Posts

446972124005mt2au1.jpg

960011.jpg

978012.jpg

963715.jpg

----İyi Günler Ben Yeşim Nasıl Yardımcı Olabilirim

-- Hörmetler Akbankın telefonunu verirmisiniz

--- Beyeefndi Burası Yapkredi 118 değil

-- Allah alah biz bilmiyormuyuz ikinizde bankasınız işte ölürmüsün bi

yardımcı olsan

--- Bilmiyorum telefonu beyefendi

-- Bilen biri vardır bir sor bakalım yanındakilere

---- kimse bilmiyor beyefendi

-- ne zaman sordunda cevap veriyorsun. Kodumun kafasızı

61370076mc5.jpg

843211.jpg

53886.jpg

Komedi deyince akla cem yılmaz vs adamları getirenlerin mizac anlayışı malesef küfürden öteye geçemiyor. Magrifet küfürsüz güldürebilmek onuda yapamıyorsanız şecaatinize sövdürmeyin oda bir asil davranıştır :closedeyes:

ismail türütün bir lafını hatırlatayım size .m. ali erbile itafen söylemişti.demekki belden aşağı mizah olabiliyormuş.bence hoş olmayan şeyler.böyle seviyeli bir foruma yakışmıyor.

ismail türütün bir lafını hatırlatayım size .m. ali erbile itafen söylemişti.demekki belden aşağı mizah olabiliyormuş.bence hoş olmayan şeyler.böyle seviyeli bir foruma yakışmıyor.

harbiden hiç mi karikatür dergisi leman penguen okumadınız allah allah biraz eğlenelim diye paylaşmıştım yok foruma paylaşmayan şeyler yok bilmem ne ben güzel buldum paylaştım süper moderatör açıklama yapmış zaten

harbiden hiç mi karikatür dergisi leman penguen okumadınız allah allah biraz eğlenelim diye paylaşmıştım yok foruma paylaşmayan şeyler yok bilmem ne ben güzel buldum paylaştım süper moderatör açıklama yapmış zaten

Allah Allah sen hiç mi Kur'an okumadın :closedeyes: Ahlak anlayışın cem yılmazdan mı geliyo :)

Abuk subuk bir tartışma yaptınız ya bravo. Arkadaşlar daha da saçmalamasın diye bu muhabbetide dine çekmesin diye konuyu kapattım. Karikatürler gayet eğlenceli. Hepinizin rezil kepaze diyip burada ilim gösterisi yapmanız hiç karikatür dergisi okumadığınız anlamına geliyor. Yine de çoğunuzun okuduğunu ve hatta eğlendiğine adım gibi eminim. Bundan sonra herhangi bir konunun altında ahlak polisliği yapmayınız. Raporla butonuna tıklayınız ve bizim değerlendirmemizi bekleyiniz!

Ve eklemeden yapamayacağım, Recep İvedik filmi neden beğenildi, adam karikatürlerden çıkmış bir karakter olduğu için. Yani halktan olduğu için. Bu küfürler günde en az 3-5 kez duyduğunuz ve gülüp dalga geçtiğiniz şeyler. Bu tarz küfürler dahi olmasın diyorsanız o zaman etrafınızda ki insanları düzeltmekle başlayın bu işe!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...