Jump to content

Işlemci Fanı önerileriniz

by_fueled

Recommended Posts

Kasa genis ise vatanda 70 ytl (kdv dahil) e satılan thermaltake bigtype cpu fanını tavsiye ederim:

Bir yılı askın 7/24 acık benim pc ve calıstıgını anlamak icin kulagını dayamak gerekiyor. Tam yükte 17 db gürültüsü var. speedfan gibi programları da kullanabiliyorsan fan hızını kontrol edebilirsin. 3 ayda bir üstündeki 4 vidayı söküp elektrik süpürgesiyle toz alıyorum.

Ucuz cözüm olarak ta eger istanbulda isen mecidiyeköyde vega marketten yine thermaltake in 20 ytl ye 21db lik su modelini kullanabilirsin:

Please register to see this content.

Bazı ürünler pahalı gibi görünse de karsılıgı kısa sürede, fazlasıyla alınıyor. Özellikle gürültü basagrısı yapıyor. Saglık herseyden önce gelir.

Kasa genis ise vatanda 70 ytl (kdv dahil) e satılan thermaltake bigtype cpu fanını tavsiye ederim:

Bir yılı askın 7/24 acık benim pc ve calıstıgını anlamak icin kulagını dayamak gerekiyor. Tam yükte 17 db gürültüsü var. speedfan gibi programları da kullanabiliyorsan fan hızını kontrol edebilirsin. 3 ayda bir üstündeki 4 vidayı söküp elektrik süpürgesiyle toz alıyorum.

Ucuz cözüm olarak ta eger istanbulda isen mecidiyeköyde vega marketten yine thermaltake in 20 ytl ye 21db lik su modelini kullanabilirsin:

Please register to see this content.

Bazı ürünler pahalı gibi görünse de karsılıgı kısa sürede, fazlasıyla alınıyor. Özellikle gürültü basagrısı yapıyor. Saglık herseyden önce gelir.

evet sağlık herşeyden önce gelir gürültü olmaması önemli bence de arkadaşın üstteönerdiğini biliyorum işini görür fazlası ile

kesinlikle arctic cooling freezer 7 pro cok sessiz ,super performans,kolay montaj,az para

hepsi bir arada <_<

Piyasada arctic, cooler master, papst gibi bicok alternatif var elbette. Ben kasa genişse thermaltake in bahsettigim cpu sogutucusunu önerdim. Bu fan ise dik durdugu icin bazı anakartlarda tercih edilebilir. Fiyat ve db hemen hemen esdeger. Ayrıca intelin ucuz stok fanları gibi pratik ve anakart sökmeden takılabiliyor.

Ancak; bazı arkadaslarım isciligin cok kalitesiz oldugunu, bazıları da bacakları intelin plastik pinlerinden de kötü olduğu icin kırıldıgını söyledi. Ehil biri bir kez takar ve hic cıkarılmazsa sorun yok. Ama pc donanımıyla içiçe olanlara tavsiye etmem acıkcası.

TT BigType ise anakarta alttan ve üstten celik konstrüksiyonla monte ediliyor, dedigim gibi, kasası genis olanlar ve üsenmeyenler icin..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...