Jump to content

Sata Driver Entegre ?

Recommended Posts

Arkadaşlar Şu XPCD sine Sata Raid Driverleri Nasıl Entegre Edilir.F_s_M Arkadaşımızın forumda sata raid entegre isminde programı vardı onda ki driverler hangi satan raid driverleri ni tanıyor yada daha pratik bir entegre yöntemi varsa bilgilendirebilirmisiniz. Forum da bu mevzuya açıklık getirecek bir anlatım yada çözüm yok..

TNCXP SP3 te Gerekli Sata raid driverleri vardı sanırım sk8er_boi nasıl entegre yapıldığını söyleyebilirmisin.

Bu Driverler le uğraşmak tan bıktım Yardım edecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Anlaşılan Kimse Bir şey yazmayacak konuyu rica etsem çöpe taşırmısınız ... :)

Arkadaşım F_S_M ustamızın yaptığı sata raid driver ekleme programı I386 klasörüne kopyalıyo driverleri eğer daha çok raid driveri eklemek istiyorsan I386 içine kopyalaman sorunu çözecektir. Yanlışım varsa bilenler düzeltsin.

orda 116 adet sata-raid driver var.Sanırım yeterli olmuştur :) ondan daha pratik mi dedin? yanlış mı duyuyorum? o exeyi sadece 1 kez çalıştırıp bekleyeceksin o driverı zaten entegre edecek.Bundan daha pratik nasıl olur anlamadım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...