Jump to content

2 Hdd Tek Sürücü

eray_7117

Recommended Posts

Evet arkadaşlar biras düşündüm kendi kendime olacak birşeye benzemiyor ama ben yinede sorayım belki wardır böyle bir program..

2 farklı ( birisi IDE diğeri SATA) 160'ar gb hdd yi tek sürücü olarak yani C sürücüsü olarak (320) gb olarak kullanabilir miyim warmı böyle bir program?

Bildiğim kadarıyla SATA harddisklerde RAID özelliği bulunuyor yani iki harddiski çift harddisk gibi kullanma özelliği

Ama sahip olduğun harddisklerini ara giriş birimleri (IDE,SATA) farklı olduğundan böyle bir şeyin olabileceğini zannetmiyorum

Bildiğim kadarıyla SATA harddisklerde RAID özelliği bulunuyor yani iki harddiski çift harddisk gibi kullanma özelliği

Ama sahip olduğun harddisklerini ara giriş birimleri (IDE,SATA) farklı olduğundan böyle bir şeyin olabileceğini zannetmiyorum

iki harddiski çift harddisk gibi kullanma özelliği nedir anlayamadım

iki harrdisk zaten çifttdir bu bi özellik degildir

tam olrak ole bi ozellik yok ama diyelim mesela c ye bi klasor acarsın sonra ikinci hardiski suruceye agla dersin cye baglarsın tek hdd gorunur ama c de actıgın klasore giden dosylar ikince hddene gider

Denetim Masasından Bilgisayar YönetiminiDepolama içinde Disk Yönetimi var onu aç.

D: diskini sağ tıkla Sürücü Harfi ve Yolu Değiştir'i tıkla Ekle'yi tıkla..

C: diskinin içine klasör olarak gönder..

Ancak bu şekilde olur..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...