Jump to content

Directx10 Diye Exe Ye Dikkat...?

YAMANER

Recommended Posts

DirectX 10 Diye Exe Ye DikkaT

Setup Halindeki Kurulum Yada KaTılımsız Kurulum Haline Getirilmiş Olan DirectX10 Adlı Exe-yi Kesinlikle Bilgisayarınıza İndirip PC-ze Kurmayın Kurarsanız Pc Nizdeki Programların Bir Çoğu Sistem Hatası Verecektir...İsletim Sisteminiz Düzeltilemeyen HaTalarla Bereber Donanımlarınzdada HaTalara Yol Açacaktır...Biz sizi Sadece Uyarıyoruz...İnanmayanlar Denesin sonuçlarını Görsün istiyorlarsa DirectX-10 Daha Çıkmadı Resmi sitesinden indirip Kurmak varken Ne olduğunu Bilmeden PC Kurayım demeyin Asla...Bilhassa Kendimiz Testettik Ortalıkta Belli Belirsiz Dolaşan exe-yi...Bilgisayarına Önceden indiripte Kurmuş olanlar Netür Hatalarla Karşılaştıklarını açıklamalı resimli olarak bu başlık altına yazarlarsa iyi olur... Kolaygelsin Saygılarımızla..Team.Y.S.Team...

Kurmadan önce sistem geri yükleme noktası alırsanız, kurduktan sonra başınız ağrımaz.

Yazmayı unutmuşum hatırlattığın için sağol..Kardeş...

Directx-10 yüklendikten sonraki Alınan Winamp Hatası

Örnek Hata Resmi:

rrnekaa6.jpg

ben Dx10 bi oyuna geldim yükledim.. Bu hatalar çook sık çıkmaya başlamıştı.. Bende bastım formatı ama bazı programlarda hala bu hata çıkıo örneğin 65 mblık photoshopta yeni dosya açarken ne iş?..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...