Jump to content

Çalışma İptal Edildi....

YAMANER

Recommended Posts

Çalışma İptal Edildi....Herkes Kusurabakmasın amacımız Önce Araştırmak Sonra Ortaya Birşeyler sumak istememizdi Buda Olmadı İnşallah Başka Sefere Aksaklıklardan Dolayı herkesden Özür Dileriz...

Gerçekten de denemeye değer bir çalışma olarak gördüm. En kısa zamanda indireceğim. Kendi adıma en çok kullandığım bileşenlerden oluştırulmuş bir çalışma olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Emeğine sağlık.

Çok hoş olur ama bence windows blinds olmasa ve tahminimce xp yi bayağı bi budaman gerekecek yani lite versiyonu en fazla 200 mb olması gerekecek o zaman xp sağlıklı olurmu bilemiyorum ... ...

Olur Team İşi Olunca...

ARKADAŞM GÜZEL DÜÜŞÜNMÜŞÜN ÇOK İİ OLUR AMA ÇOK IVIR GIVIR PROGRAM KULLANMIŞIN. ANA GEREKLİ PROGRAMLARI EKLESEN ÇOK İYİ OLUR MANTIK ŞU OLMALI BUNU KENDİMİZE DEĞİL ZATEN BİZLER BİLİYORUZ VE YÜKLÜYORUZ NORMAL KULLANICI İÇİN GEREKLİ VE SADECE BİÇİMDE HAZIRLAMAN ÖNEMLİ

MESELA

MSN

WİNAMP

İE7

MP11

OFFİCE 2003

DİRECTİX

v.....s......... anla işte çalışmanı en kısa zamanda bekliyoruz kolay gelsin

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

Güzel olacak gibi görünüyor sayın Yamaner.Nerede hatırlamıyorum ama şu rtm ekranının rengi değişik olanı vardı yine vista gibi ama gezinen çizginin rengi çok güzel bir koyu maviydi onu eklemeyi düşünmez misiniz?Değişik olurdu.

Benim görüşüme göre ihtiyaç olan xp şu şekildedir. 2 cd den oluşan bir set. 1. cd normal xp (sp3lu) winrar winap java office2003 yuklu 2.cd ise gerekli programları olan yukleme seçeneği olan bir cd iyi çalışmalar

Nasıl bu programlar baya kasar deniyor anlamıyorum. Zaten çoğu kullanıcı Windowsu kurduktan sonra bu programları da tek tek kurmak zorunda...Bence çok güzel...Tam istediğim Xp..Zahmetsiz...Ve full...Eline ve emeğine sağlık...Şahsen ben bekliyorum...Bir de reklam içermezse.......

selam

dostum cd ni bekliyorum yalnız programlar seçmeli olacaksa içine anitivir 8.0 (www.free-av.com),compupic,droppix recorder,realtek codec de eklemen mümkünmü?ayrıca chat programlarından ovo (www.oovoo.com) da ekleyebilirsin.aynı anda 6 kişiyle webcamdan sesli görüşme sağlıyor.lütfen imkan varsa ekle ok :rolleyes:

ayırca bu cd laptoplar için sata destekli olursa çooook ii olur

güzel bir düşünce fikrimi ve görüşümü paylaşıyım.

yapmak istediginiz çalışma güzel ancak belli bir kesime hitap etmekte cd ye entegre etmeyi düşündügünüz programlar belli bir süre sonra iptal olacak süresi geçecek yeni sürümleri çıkacak ve işe yaramayacak. Entegre etmeyi düşündügünüz ses ve ekran kartı sürücüleri de çakışmalara sebep olabilir sonuçta herkes realtek kullanmıyor conexant ve soundmax gibi firmalar da var normal xp sp3 adlı başlıktaki gibi bir çalışma daha iyi olabilir çünkü oyanmamış sadece entegre edilmiş windows update takılmayan hemen herkesin rahatlıkla kullanabilecegi universal yani evrensel bir çalışma olmuş bu düşünce ile yola çıkmanızı öneririm. Yapmayı düşündügünüz proje daha çok kişisel kullanım için yani herkes koydugunuz programları sevmeyebilir ve gereksiz görebilir. Kolay gelsin emege saygılar...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...