Jump to content

ux themepatcher windows7 7600 16385

YAGMURADAM

Recommended Posts

UX Multi Patcher 6.0

Program hakkında bilgiler:

Style xp (msstyles uzantılı temalar) programına ait temaları kullanabilmek için gerekli yamadır.Aslen bir program değildir.Normalde xp kendi teması dışında temaları sistemde çalıştırmanıza izin vermez.

Bu yama bu engeli ortadan kaldıryor.

Kurulum sırasında windows koruması çıkacak 1. ekranda hayır butonuna basın.2. ekranda ise evet butonuna basın ve yamanızın sistemi yeniden başlatmasına izin verin.Sistemizin açıldığında temanızı kullanbilirsiniz.

Not: sp3 entegreli xp lerde ux multi patcher 5.5 kurulmuyor.6.0 ise kuruluyor.Bizzat denedim.Katılımsız xp sp3 lerinizde kullanacaksanız 6.0 sürümünü kullanın.

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Zipli Dosya boyutu:1.2 mb tır.

İndirme adresi:

http://download1us.softpedia.com/dl/f3ffbde82e4a79bbac240b5ef1b5f6a6/482a178a/100002369/software/os_enhance/uxpatcher.zip

veya

http://rapidshare.com/files/114720932/uxpatcher.zip

• 1 yıl yıl...

ux themepatcher windows7 7600 16385

2j0cjer.jpg

Program hakkında bilgiler:

Bu yama windows7 de msstyles uzantılı farklı temaları kullanmanızı sağlar.Hem 32 ve hem de 64 bit lik yama dosyada mevcuttur.Nasıl yapacaksınız?

1.İşletim sisteminize uygun olana sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır deyin.

2.Karşınıza dil seçimi gelecek.Ok butonuna basın ve biraz bekleyin.

3.Karşınıza gelen ekranda yine evet butonuna basın

4.Gelen son ekranda patch yazan 3 butona sırasuyla basın ve sonra da sistemi yeniden başlatmasına izin verin.Bu kadar.İsterseniz sonradan bu yamayı yeniden çalıştırın orjinal dosyalara geri dönebilirsiniz(Restore butonu ile)

Pakete bir arkadaşımım yayınladığı iyileştirme reg dosyasını da koydum.Bunun sebebi aero temasını yeniden düzenleyip kendinize göre ayarladıktan sonra orjinal aeroyu silebilmeniz içindir.

Kendi aero temanıza aero1 ismini koyun.Sonra onu C:\WINDOWS\Resources\Themes\Aero içine atıp ve temayı yükleyin.

reg uzantılı dosyayı kayıt defterine ekleyin.Sonra orjinal aero temasına sağ tıklayıp sahipliğini al'a basın.Sonra da orjinal aero.msstyles si silin.Ve aero1 yazan temanızın adını aero koyup tekrar yükleyin.Ardından

sistemi yeniden başlatın.Temanız aktif olacaktır.Bizzat denedim

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu:75 kb tır.

İndirme adresi:

Please register to see this content.

Orjinal aero temasındaki birkaç png dosyasını yeniden düzenledimVe temayı uyguladım.Farkı görebilirsiniz.Normalde böyle bir oynamada sistemi yeniden başlattığınızda windows klasik tema ile açılır.

14ybpfn.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...