Jump to content

Microsoft Vm Ve Directx 9 Mart Güncelleme Entegre?

Recommended Posts

arkadaşlar ben bunları entegre etmek istiyorum herşey tamam ie7 ve media player 11 ekledim fakat directx 9 mart güncellemesi ve microsoft vm ekleyemedim. bildiğiniz üzere sp3 de fos çıktı yani içinde güvenlik güncellemesinden başka birşey gelmiyor. bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...

koskoca forumda yardımcı olacak kişi yok öyle mi? vay be... başlığıda gören bişey zanneder : Katılımsız Kurulum Destek...

Arkadaşım bilen olsa zaten yardim eder. Böyle cümleler kullanmana gerek yok. kimsenin yardim etme zorunluğu yok. karşılıksız paylaşim yapılıyor daha ne istiyorsun ? Bu site olmasa, bu sitede karşılıksız paylaşılan onca döküman, program vs. olmasa kaç kişimiz katilimsiz kurulumu duyacak, öğrenecekti ? Teşekkür Böyle edilmez, Yardim Hiç istenmez böyle..

DirectX Mart2008 için addon hazırlanmış zaten. Onu aşağıdan indirerek nLite veya RVM ile kolayca cdye entegre edebilirsin. Microsoft Vm'nin ise modası geçti, Onun yerine sun jawayı kullan bence, onunda linki aşağıda.

Ayrıca sakin ol biraz sevgili dostum. Her soruya cevap verilecek diye bi şart yokki forumda :)

http://rapidshare.com/files/102975595/NR_DX9_Addon_1.1.7z[/CODE]

[CODE]http://rapidshare.com/files/108981582/JavaRuntime6u6Addon.cab[/CODE]

• 5 hafta sonra ...

ya bin kere söylüyoruz arama yapın diye ama :D

arkler bu verdiğniz linkiteki directx pc ye ne faydası war?[/CODE]

DirectX oyunlarda ve multimedya yazılımlarında performans sağlar

• 1 ay sonra...
ya bin kere söylüyoruz arama yapın diye ama :D

arkler bu verdiğniz linkiteki directx pc ye ne faydası war?[/CODE]

DirectX oyunlarda ve multimedya yazılımlarında performans sağlar

Oyunlar ilk yapılmaya başlandığında DirectX icat edilmemişti ve oyunu her ekran kartına göre ayrı çıkartmak gerekiyordu. yani xxx bir ekran kartımız var. Oyun ona göre yapıldıysa başka ekran kartında çalışmazdı. Microsoft DirectX'i çıkarttı ve oyunlar artık ekran kartına göre değil DirectX e göre yapılmaya başlandı. DirectX oyun motorunu Ekran kartının yapısına göre süzüp ayarlıyordu ve bir çok kişiyi zamhymetten kurtardı. "DirectX oyunlarda performans sağlar" demek yanlış olur. DirectX yoksa oyun çalışmaz.

DirectX yoksa windows bir hiçtir de denebilir.directX sadece oyunlara etki etmez.Çoğu yazılım için gereklidir.

Performans sağlar mı sağlamaz mı bilmem, ben okuduğum dergiden söylüyorum ben de o derginin yalancısıyım :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...