Jump to content

Offİcexp Lİsanslama Programi Lazim

Recommended Posts

DEĞERLİ ÜYELER VE ADMİNİM GEÇENLERDE GÜNCELLEŞTİRME ALDIKTAN SONRA OFFİCE XP PROGRAMIMIN LİSANSSIZ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI BU RESMİLEŞTİRMEK İÇİN BİR PROGRAMA VAR MI? VARSA ACİL OLARAK YARDIM EDERMİSİNİZ? PROGRAMA İHTİYACIM VAR ACİL

Brightblade--> Caps Locku kapatalım, kurallara uyalım!

Bildiğim kadarıyla görev çubuğunda yıldız simgesi çıkan -yani "lisanssız" damgası yiyen- Microsoft ürününden artık hayır gelmiyor...:D

Etkin bölümü biçimleyip, sistemi ve Office XP'yi yeniden kurmanız, güncellerken, en sonki Office güncellemesini kurmamanız sorunu çözebilir...

Not: Acronis vb. ile önceden alınmış bir yedeğiniz varsa, işiniz kolay: yedeği yükleyip, son Office güncellemesini kurmayın ya da Office güncellemesini kapatın...

Ek Not: Windows güncellemesini açık; Office güncellemesini kapalı tutmak için güncelleme sayfasında "Ayarları değiştir"deki "Microsoft Update yazılımını devre dışı bırak ve yalnızca Windows Update'i kullanmama izin ver" kutucuğunu imleyin.

Forum kurallarınca BÜYÜK harfle yazı yazılmaz onurbey kardeşim.İkincisi Office programının sürümü nedir bunu bildir;çözüm olarakta TNCXP CD-2- içindeki office 2003ü birkaç pcde kurdum güncelleme yaptım ve memnuniyetle kullanıyorum sorun yok.Tavsiyem TNCXP cdsindeki office 2003 sürümünü pcne kurman olacaktır.

Forum kurallarınca BÜYÜK harfle yazı yazılmaz onurbey kardeşim.İkincisi Office programının sürümü nedir bunu bildir;çözüm olarakta TNCXP CD-2- içindeki office 2003ü birkaç pcde kurdum güncelleme yaptım ve memnuniyetle kullanıyorum sorun yok.Tavsiyem TNCXP cdsindeki office 2003 sürümünü pcne kurman olacaktır.

Büyük harfle yazdıklarında değil de konu başlığında "Office" sürümünün "XP" olduğunu belirtmiş...:D

Son birkaç gündür "XP" sürümü için benzeri yakınmalar pek çok...

AMA HANGİ OFFİCE

OFFİCE 2007 LİSANSI BENDE VAR İSTERSEN VEREYİM

"AMA HANGİ OFFİCE" olduğu bir üstte de konu başlığında da yazılmış: "Office XP"...

Bu arada, konuyu açan arkadaşın -şuan çevrimiçi olmasına karşın- sesi soluğu çıkmadığı için yanıtlamak bana düştü ne yazık ki...

• 1 ay sonra...
arkadaşlar aynı sorun bendede var bendeki office xp. banada yardımcı olurmusunuz

Arkadaşım xp key finder varya onun içinde ofis için de geçerli olan key finder var onunla yapabilirsin. zira birkaç defa ben yaptım oldu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...