Jump to content

Driver Updater Pro 2.2.8

kantele

Recommended Posts

Driver Updater Pro 2.2.8

0aa2909bf5.jpg

Driver Updater Pro is a professional driver management tool features both driver management and hardware diagnostics. Driver Updater Pro provides such practical function as driver update. If you often reinstall your operating system, you may not forget such painful experiences of searching all around for all kinds of drivers.

http://rapidshare.com/files/110825182/Driver_Updater_Pro_2.2.8.0.rar.html[/CODE]

dostum bu program tam manası ile ne işe yarar driver yükleken raslamıştım ne işeye yaradıgını anlamadım yardım cı olursan sevinirim

Bilgisayarınızda kurulu olan aygıt sürücülerinin yeni sürümleri olup olmadığını kontrol ediyor, varsa yüklüyor (sanırım). Benim bilgisayarda tüm sürücüler güncel olduğu için deneyemedim tam anlamıyla.

acaba bu program sürücüsü yüklü olmayan bir donanımı tanırmı ? örneğin cpuz yada everest sadece sürücü yüklü ise tanıyor buda benim ve bir çok insanın işine gelmiyor.çünkü çökmüş bir bilgisayara format attıktan sonra sürücü arayıp duruyoruz.

acaba bu program sürücüsü yüklü olmayan bir donanımı tanırmı ? örneğin cpuz yada everest sadece sürücü yüklü ise tanıyor buda benim ve bir çok insanın işine gelmiyor.çünkü çökmüş bir bilgisayara format attıktan sonra sürücü arayıp duruyoruz.

Orasını ben de merak ediyorum aslında, onu da yapıyorsa çok çok daha işe yarar birşey olur.

driver güncellikcekken key istiyo bu. Bi el atsan ...

Key istediği yeri boş bırakıp ok'leyin. Programı yeniden başlatın.

Edit: Yok yine olmadı, konu silinebilir. İndiren arkadaşlardan çok özür dilerim.

Key istediği yeri boş bırakıp ok'leyin. Programı yeniden başlatın.

Edit: Yok yine olmadı, konu silinebilir. İndiren arkadaşlardan çok özür dilerim.

ellerinize sağlık arkadaşlar ALLAH razı olsun,bütün konularda çözümlerde yardımcımızsınız,inş.başarılarınıza dıacıyım.saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...