Jump to content

Ismididikle.com

besir

Recommended Posts

Pek kullanışlı bir site değil, çünkü ismimi didikledim, çıkan sonuç ; :):D:)

Aradığınız XXXXXXXXX kelimesini isim veritabanımızda bulamadık

XXXXXXXXX kelimesi Türkiye'de en çok kullanılan 2472 ad arasında yer almayacak kadar nadir bir isim ve yaygınlık oranı 30.000'de 1'den az.[/CODE]

fake bu site abdil i arayın bakalım çıkacakmı. yok demeyin bir arkadaşımın ismi abdil

sen benin anneannem,dedem ve babaannemin isimlerini duysan şok olursun varya :) :) :)

Toprağım konu hakkında biraz bilgilendirirmisin bizleri saygılar

arkadaşım ismini bu siteye yazıyorsun oda sana isminin yaygınlık oranını abd'deki yaygınlık oranını görme engelliler,duyma engelliler ve mors alfabesindeki yazılışını filan veriyo yani gereksiz bi site öylesine matrak olsun diye yazdım :) :)

onder niye öyle diyosun ki şimdi benim arkadaşın adı "şişe" bu konuda ciddiyim. şişe yazdım çıkmadı diye bişey diyemicem haklıdır yani ;) ayrıca annemin adını arattım çokta kullanılan bir isim değil 2472 den 2248. olarak çıktı

onder niye öyle diyosun ki şimdi benim arkadaşın adı "şişe" bu konuda ciddiyim. şişe yazdım çıkmadı diye bişey diyemicem haklıdır yani :D ayrıca annemin adını arattım çokta kullanılan bir isim değil 2472 den 2248. olarak çıktı

şişeyi anlarımda abdil de çok kullanılan bir isim.. çıkmaması bana garip geldş

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...