Jump to content

Hot_jazz ın Yazdığı Mesaj

hose_antonio

Recommended Posts

HoT_JaZz kardeşim yanlıs anlama kasıtılı bısı değil ama allah var süper bir konusma

modifiye bölümünde dolasırken buldum

Ozgurx İçin Şu Kelimeleri Sarf Etmek İstiyorum

Emperyalist eğitimin sonucunda, bilinçsiz şekilde yetiştirilmiş, kendini çözememiş ve kapitalist düzenin çarkının dişleri arasında sıkışmış bir zavallı…

HoT_JaZz kardeşim yanlıs anlama kasıtılı bısı değil ama allah var süper bir konusma

ya arkadaş linki buraya versen de bizde baksak nasıl konuşuyor bizde konuşturalım billa merak sadece azında dili varmı bakım dedim linki yazarsan bakarız selamlar

• 3 ay sonra...

ya arkadaş linki buraya versen de bizde baksak nasıl konuşuyor bizde konuşturalım billa merak sadece azında dili varmı bakım dedim linki yazarsan bakarız selamlar

http://www.tnctr.com/index.php?act=findpost&pid=240577[/CODE]

bu arada alıntı mesajların üstünde bir geri ok düğmesi var ufacık ona tıklarsanız mesaja yolluyor sizi.

Zavallı kelimesi ağır olmuş sanki kendisi farklı bir ortamda yetişti

Zavallı kelimesini Ozgurx in yazdığı şu kelimeleri için yazmıştım zaten yazdığım kelimeler büyük düşünür muro ya ait.

Ozgurx`in Mesajı:

bu arada doğruya doğru konuşalım. bu siteden indirdiğimiz tncxp sürümü güzel ama içinde trojan var.
birçok kişi kabul etmek istemesede bu böyle. Windows klasörü altında system32ocx diye bir dosya olması lazım.
birkaç tane daha var. neyse.[/CODE]

[/center]

onun görüşü, ama böyle bir msj'a böyle ağır laflar kullanılmaz bizim yetiştiğimiz kültüre laf atıyorsun.O laflar yerine Ozgurx e kanıtla gibi veya daha mantıklı bir konuşma yapabilirdin.İnsan başkasının yetişme tarzı ile alaycı bi kelime veya ağır sözler kurmamalı sonuçta o yetişme tarzı onun elinde olmadı ve hiçbir zamanda olmyacak.Sana tavsiyem tanımadığın kişilere o kadar ağır laflar kullanmaman.Bide muro kim bilmem ama bence çok daha iyi düşünürler var Mevlana Onun sözleri cok daha mantıklı ve daha derin düşünmesini sağlar insanın bir anlamı yok birden çok anlamı var

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...