Jump to content

Ucuz Görüşme Programı

Anduriel

Recommended Posts

Merhaba usbden bilgisayara bağlanan bir telefon var. Bilgisayara bu telefonu bağlayıp bir porgram yüklüyorlar bu programın adını bilmiyorum nasıl öğrenebilirim? Bunu bi kaç yerrde gördüm ve skype dediler. Bu alet ve programla ilgili bilgisi olanlar ltfen açıklama yapabilirler mi?

Mrb o cihazları bilmiyorum ama ben evimde voipwise diye bir programı kullaklık ve microfon ile kullanıyorum. Haftada 3 saat tüm ev telefonları bedeva. 3 aylığı 20 ytl kadar. Verdiğin 20 ytl yi de her yeri arayarak harcayabiliyorsun.

Voip Raider isimli programla 10 dolarlık kredi yüklüyorsunuz bütün ev telefonları 3 ay bedava. O 10 dolarlık limitinizide cep telefonu veya yurtdışı arıyarak harcayabiliyorsunuz.

voipstunt-voipbuster-voipwise-voipraider-lowratevoip gibi programlar betamax şirketinin telefon arama programlarıdır.bilgisayardan kulaklık ve mikrofon veya skype telefon kullanarak çeşitli ülkelerdeki sabit telefonları ücretsiz veya düşük ücretle arayabiliyorsunuz.hatta abd deki cep telefonları bedava aranabiliyor.tabii ki 90 veya 120 günde 10 euro yatırıyorsunuz.2 yıldır voipstuntu kullanıyorum.toplam 40 euro yatırdım.

voipstunt-voipbuster-voipwise-voipraider-lowratevoip gibi programlar betamax şirketinin telefon arama programlarıdır.bilgisayardan kulaklık ve mikrofon veya skype telefon kullanarak çeşitli ülkelerdeki sabit telefonları ücretsiz veya düşük ücretle arayabiliyorsunuz.hatta abd deki cep telefonları bedava aranabiliyor.tabii ki 90 veya 120 günde 10 euro yatırıyorsunuz.2 yıldır voipstuntu kullanıyorum.toplam 40 euro yatırdım.

Nereye başvuru yapmamız lazım;?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...