Jump to content

Damn Small Linux 4.4.3

YAGMURADAM

Recommended Posts

Damn Small Linux 4.3 - Final

damn-small-linux.jpg

İşletim Sistemi hakkında bilgiler:

Cd'lerin yanısıra Flash Disk'ler üzerinden de çalışması için geliştirilen bu sistem amacına uygun olarak çok az yer kaplıyor. X arabirimini kullanarak az yer kaplamasına rağmen kullanıcılara grafik arayüzünün keyfini yaşatan bu ufak dağıtım, kolay kullanımıyla hafif Linux'lar arasında üst sıralarda. Zaten ismi de durumu açıklıyor: Lanet Olası Ufak Linux.

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu:49.6 mb tır.

İndirme adresi:

Download DSL 4.3 Final

ftp://distro.ibiblio.org/pub/linux/distributions/damnsmall/current/dsl-4.3.iso

Download DSL 3.4.8 Final

ftp://distro.ibiblio.org/pub/linux/distributions/damnsmall/current/dsl-3.x/dsl-3.4.8.iso

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

@mr.JaKKaL

Düzenli versiyon takibi yaptığınız için teşekkürler.

Damn in yıllar önce sadece bir disketlik işletim sistemi ile üniversitede 100 lerce makineye linux imajı dağıtmıştık.

Türkiyede Unix/Linux tabanlı işletim sistemlerine yeterince ilgi gösterilmese de güçlü ve özgün bir yazılım.

ilgi görmemesinin sebebi belirgin bişi türkiye de oyun oynanır pentium en iyi işlemcidir :wub: ve windows xp de kraldır :wub: anlayışı devam etmekte yapcak bişi yok.İlaveten benim eskiden bildiiğim linux dağıtımlarının çok az sistem tüketmesiydi ve hiç çökmemesiydi fakat kde gelişimden ve linux severler tarafından çok tutulmasından sonra geliştirilip sanki sistem canavarlarına dönüştürüldü açık konusayım bu durum beni bile soguttu linux tan .Wine in gelişmesi ve dagıtımların daha az sistem tüketmesi dileğiyle :warning:

• 1 ay sonra...
@mr.JaKKaL

Düzenli versiyon takibi yaptığınız için teşekkürler.

Damn in yıllar önce sadece bir disketlik işletim sistemi ile üniversitede 100 lerce makineye linux imajı dağıtmıştık.

Türkiyede Unix/Linux tabanlı işletim sistemlerine yeterince ilgi gösterilmese de güçlü ve özgün bir yazılım.

Sağolun....

--------------------------------

Damn Small Linux 4.4.4

Download:

ftp://distro.ibiblio.org/pub/linux/distributions/damnsmall/current/dsl-4.4.4.iso[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...