Jump to content

Yenİ Bİr Sİtem Toplamaya ÇaliŞiyorum Ama ....?

lostarmyank

Recommended Posts

Bence bu sisteme bu ram zayıf kalıyo.

Ramin 4gb oluşu değil 800 MHz oluşu.

Daha yüksek hızlı bi ram alırdım ben olsam.

Kingston'ın Hyperx ramleri var, fiyatı biraz tuzludur ama oldukça yüksek performanslıdırlar.

Tabi senin anakartın destekler mi bilmiyorum.

Anakartı p5k se bile yeter.. yada gigabyte ds3 l de olur

4gb vista kullanmıyosan gereksiz.. 2x 1 gb yeter.. ddr 800 kingston yerine geil falan al..

8600gt ye para verilmez, zotac 9600gt amp yada palit 9600gt sonic yada msı 9600gt OC al yukarıdakilerden kıstığın parayla...

ARKADAŞLAR MERHABA BENCE BENİM GÖRÜŞÜM BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİNDE ÇELIŞIYORUM BANA KALIRSA EKRAN KARTIN ASUS YADA GIGABYTE 8800 GTX ALDERİM ANAKARTSA P 35 LERİ TAVSİYE EDERİM PRIOFESYONEL KULLANICIYSAN GIGABYTE P 35 ALDERİDM İŞLEMCİ İSE QUARD 2.4 6600 REMDE AYDATA SOGUCULU REM ALMANI TAVSİYE EDERİM SAYGILAR

Ram olarak Kingston 2x1 gb 800mhz performans ramlerini tercih etsen daha iyi olur. ekran kartıda pek iyi değil onun yerine ati 3650 512mb lık ekran kart daha iyi gider hemde DX10.1 desteği var bence fiyatıda ucuz 170ytl civarlarında.

Kardeş işlemcin ve ram in gayet güzel.Onlar kalsın.Ama ekran kartını değiştir.Sana Palit 8800 gt sonic+ modelini öneririm.Fiyatı fazla olur diyorsan Palit 8600 gt sonic+ modelini öneririm.Aynı kart ama Palit markasının bu modelleri diğerlerinden daha iyi.Fabrikasında overclock edilerek satıldığı için daha yüksek bir performans sunar.Ayrıca DDR3 desteklidir ve Pixel Shader 4 desteklidir.Ayrıca fiyatıda diğerlerine göre daha uygundur.

Palit 8600 gt sonic+ modeli 150-160 ytl civarı olması lazım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...