Jump to content

Yardıma Ihtiyacı Olan Bir Köy Okulu

Floyd

Recommended Posts

Bir köy okulu var arkadaşlar, yardıma çokça ihtiyacı olan. Bu okuldaki öğrencilerin bu bayramı buruk geçti. Devletin unuttuğu bir mezra sanırım. Görünce sizlerle paylaşmak istedim. Belki maddi yardıma gücünüz yok ama birilerinin bu sese kulak vermesine aracı olabilirsiniz. Tüm eğitim gönüllülerine şimdiden teşekkür ediyorum.

http://www.meb.gov.tr/baglantilar/okullar/yonlendir.asp?KOD=711531[/CODE]

artık öyle bir duruma getirildik ki resmen sadaka millet olduk.arkadaşlar bu türkiyenin bir ayıbıdır insanın en önemli ihtiyaçları arasında yemekten sonra gelen eğitim ve sağlık paralı hale getirildi.parası olan özel okullarda okur parası olmayanda böyle muhtaç hale gelir."elbette unutulan okullarımız hastanelerimiz olacaktır" diyenlerede sadece şunu söylüyorum bizim oylarımızla seçilen o milletvekilleri bir gün olsun boğazını unuttular mı ceplerini doldurmayı unuttular mı ?

artık öyle bir duruma getirildik ki resmen sadaka millet olduk.arkadaşlar bu türkiyenin bir ayıbıdır insanın en önemli ihtiyaçları arasında yemekten sonra gelen eğitim ve sağlık paralı hale getirildi.parası olan özel okullarda okur parası olmayanda böyle muhtaç hale gelir."elbette unutulan okullarımız hastanelerimiz olacaktır" diyenlerede sadece şunu söylüyorum bizim oylarımızla seçilen o milletvekilleri bir gün olsun boğazını unuttular mı ceplerini doldurmayı unuttular mı ?

Devletçilik ilkesinin tamamen terkedilmek istenmesi halkın iyice sıkıntıya sokulması olarak karsımıza cıkıyor.

Yusuf Ziya Özcan'ın "Üniversiteler paralı olsun" açıklamasını protesto etmedik ki biz daha ne yapalım.Bir zamanlar yöke hayır harclar kalksın diye bagırdık simdi ise :rolleyes2::D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...