Jump to content

Rapidshare Ne Yapacağını şaşırdı :)

tenekecezve

Recommended Posts

Karakterler arasından kedili olanları yazmamı istedi :D

No premium user. Please enter all letters having a cat.png below.

access2648673.jpg

Four letters with a cat.png:

Eczacılık doktor yazısını okumak için çıktı derler Rapid için de bir bölüm açmalı :shifty:

Firefox kullanıyosanız eğer Pearl Crescent Page Saver ile resmi dilediğinizce büyütüp irdeleyebilirsiniz...basic sürümünü indirin türkçeleştirilmiştir

Please register to see this content.

büyüktmek için internet explorer 7de güzel yapıyor. ayrıca bi programa gerek yok.

ayrıca rapidshare geceleri beklemeden indirmene izin veriyor. "happy hours" diye birşey çıkarmış. çok sevindim..

büyüktmek için internet explorer 7de güzel yapıyor. ayrıca bi programa gerek yok.

ayrıca rapidshare geceleri beklemeden indirmene izin veriyor. "happy hours" diye birşey çıkarmış. çok sevindim..

FireFox 3 sürümündede bütün sayfayı büyütüyor görünüm/metin boyutundan yada ctrl-/ctrl+

Türkçe beta portable indirmek isteyen buyursun;

http://akmurat.net/Program/FirefoxPortable.zip[/CODE]

Arkadaşlar bu konuda sıkıntıları anlayınca ben bir site kurdum. Eğer reklam sayılmayacaksa mydepom.com yüklemelerinizi bekliyorum. Bekleme süresi 20 sn. 100 MB tek dosya. Geçici bir proje değildir. Ücretsizdir. TNC XP'yi barındırmak isterim.

Canım kardeşlerim Rapidshare denen siteyi kullanyoruz adamda paralı üyeliğe zorluyo bizlerde saf gibi bu üyeliğe parayı basıp oluyoruz yeni yeni Bill gates'ler yaratıyoruz gelin bu adamlara dersini verelim yerli barındırma hizmeti veren sitelerimiz var onlara yönelelim ben bir tane örnek site adı vermek istiyorum ki elim geldiği sürece paylaşımlarımı burdan yapıyorum çok memnum tavsiye ediyorum

Please register to see this content.

kedimi köpeği kovalıyor köpekmi kediyi anlamadım.

kotayı aştığımdan indiremedim free denedim valla kedi köpek bana ben onlara baktım mercekle büyütsemde kimin nerede olduğu belli olmadı için kotanın boşalmasını bekledim 2 gün.

artık iyice tadı kaçtı..

insanların toplu halde alternatif sitelere yönelmesi lazım..

yoksa bu işin cılkı çıktı

arkadaşlar neden bu şekilde bir yorum yazıyorsunuz adamlar çok kaliteli bir hizmet sunuyorlar download upload işlemleri konusunda bununda bir karşılığı var elbet premıum alıp hizmeti sonuna kadar kullnmak daha mantıklı :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...