Jump to content

Pci Usb 2.0 Kart Srunu

halilmenemen

Recommended Posts

Benim anakartım cgbayt USB 1.0. Ben 1.0 'ı 2.0 'a çeviren 2usb 'li PCI kart aldım. PC tanıdı . bilgisayardan usb flaş belleğe veri göderdiğimde çok normal bir şekilde gönderiyor ,hiç bir sorun yok ,2.0 hızında aktarıyor.

Fakat başka flaş bellekle getirdiğim dosyaları bilgisayarıma kopyalamak istediğimdebir çok sorun çıkıyor.PC ye kopyala dediğimde uzun süre bekliyor,2 dakikada kopyalaması gereken bir filmi 20,30, 90 vb dakika sürecek diyor sonra normale dönüyor,hızlanıyor, fakat kopyalma bitmek üzereyken yüzde 10 larda takılıyor uzun süre bekliyor ,kopyalama başarısız,hata. geçersis kayıt gibi hatalar veriyor ve kesinlikle bilgisayara kopyalamıyor.

Kendi bilgisayarımdaki verileri belleğe çok normal gönderiyor ve aynı veriyi tekrar bilgisayarıma kopyalamıyor2.0 hızında gerçekleştiriyor. Kesinlikle başka PC den gelen verileri kabul etmiyor.(flaş bellekle gelen).

Kart arızalı mı ? yoksa bilmediğimiz birşeyler mi var? Bilgilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden çok teşekkür ederim.

usb 2.0 kart sorunu hakkında yardımcı olabilecek birisi yok mu?

Dostum Başka Flash Bellekteki verileri Pc Ne Atarken o Belleğin Veri Atma hızının düşük Mb te olduğunu hesapladınmı ?

Bir Çok Flash Bellek Değişik Markalarda Herhangi bir Net te Satış Yapan sitelerde inceleme yaparsan Veri Kopyalamada ve Aynı veri yi Okuyarak Pc Ye Atma Hızları arasında Çok Farklılıklar olduğunu göreceksin .

Elinde Bulunan Belleğin Ne Marka olduğunu bilemiyorum Ama Sana Tavsiyem En Hızlı Şu An Bildiğim Bellek Okuma Hızı Olarak 4 Gb Lık Modelde Bigboy Diyebilirim . Okuma 22Mb -- Yazama 5 Mb Hızlarında

Umarım Bilgiler Açıklayıcı Olur Senin Açından .

• 10 ay sonra...
Dostum Başka Flash Bellekteki verileri Pc Ne Atarken o Belleğin Veri Atma hızının düşük Mb te olduğunu hesapladınmı ?

Bir Çok Flash Bellek Değişik Markalarda Herhangi bir Net te Satış Yapan sitelerde inceleme yaparsan Veri Kopyalamada ve Aynı veri yi Okuyarak Pc Ye Atma Hızları arasında Çok Farklılıklar olduğunu göreceksin .

Elinde Bulunan Belleğin Ne Marka olduğunu bilemiyorum Ama Sana Tavsiyem En Hızlı Şu An Bildiğim Bellek Okuma Hızı Olarak 4 Gb Lık Modelde Bigboy Diyebilirim . Okuma 22Mb -- Yazama 5 Mb Hızlarında

Umarım Bilgiler Açıklayıcı Olur Senin Açından .

.....

CentilBoy ==> Küfürlü mesajınız sebiyle 7 gün ileti yazamıyacaksınız.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...