Jump to content

Secrett Arkadaşımdan Ricaa

Recommended Posts

valla şüphe duymaya başladım doğrusu yok vista doluluk oranını yaptım dedin

yok üstte duran yeşil toolbarı türkçe yaptım dedin bunların nasıl yapılacağı hususunda şüphesiz

herkesin bildiği gibi her ikiside bitmap dosyalarını editlemeden geçiyor biraz zahmetli bir iş

madem herşey paylaşım adına koyarsın kardeşim paylaşılır. nasıl sen bir başkasının paylaşımından yararlanıyorsan

başkalarıda senden yararlansın. yok öyle bir ben yaptım kimseye vermem kendime aittir die vermiceksen yorumlara cevap'ta yazma..

bu yazdıklarımada umarım alınmazsın madem vermiyorsun nasıl yaptıysan bir tarif et hangi programla yaptın nasıl yaptın en azında birileride tarif üzerine çaba sarfeder

yapar yada yapmaz ama uğraş vermekte güzel bişeydir..eminim herkes aşağı yukarı benle hemfikiR saygılar

yapmış olabilir arkadaş hem ister verir ister vermez verdikleri için sağolsun hem fikrini değiştirebilirmiş öyle diyor değiştirmesede kendi bilir tabiki.kimse bunun için zorlayamaz bence.diğer sürümleri için çok teşekkür ederiz.

Türkçe toolbarın resimlerini sitemizde bilinchard yaptı ama stylerı türkçeleştirip simgesini saklamadan yayınlamak istemiyordum. Vista doluluk olayına gelince elime vista yüklü bir sistem geçerse ona da bakıcam.Bu kadar abartmaya ne gerek var olayı.Yeni konu açılması çok yanlış bence bunun için.

edit: Ayrıca güzel bir styler skini biliyorsanız linkini verinde onu kullanalım yaf...

Türkçe toolbarın resimlerini sitemizde bilinchard yaptı ama stylerı türkçeleştirip simgesini saklamadan yayınlamak istemiyordum. Vista doluluk olayına gelince elime vista yüklü bir sistem geçerse ona da bakıcam.Bu kadar abartmaya ne gerek var olayı.Yeni konu açılması çok yanlış bence bunun için.

edit: Ayrıca güzel bir styler skini biliyorsanız linkini verinde onu kullanalım yaf...

valla arkadaslar ben gördüm isletim sistemini

internet cafeyken kısa bir video gondermisti bana.ama ghost mu ne varmıs pc de silindi video dosyası

toolbar sundugu isletim sistemindeki toolbar in türkçesi,kendisi yapmıs sanırım,

tema daha güzel olmus ve vista doluluk mu diyorsunuz neyse oda var

bir bunun icin konu mu acılır yahu gülüyorum valla :D

adam yayınlar veya yayınlamaz kendisine kalmıs

özel mesaj gönderirsin istersin,vermezsede saglık olsun dersin biter :)

arkadaş bunca şeyi yaptıysa dünyda xp nin kodlarını çözen ilk kişidir yapılan şeyler belii entegre prolarıyla tema ses pro eklemek xp nin renk ve goresel kaliteyi hiç modifiye xpde gorulemez gorulmesinide beklemeyin...bazı arkdaşlar vista kullanmadan vista gibi olmuş diyo garib valla siz eniyisi gorsellik isyosanız vista kurun üzerine sp1 kurun perfonmans çısındanda sp1 le bayya düzelöeler var xp ye donmek aklınızdan bile geçmez..

arkadaş bunca şeyi yaptıysa dünyda xp nin kodlarını çözen ilk kişidir yapılan şeyler belii entegre prolarıyla tema ses pro eklemek xp nin renk ve goresel kaliteyi hiç modifiye xpde gorulemez gorulmesinide beklemeyin...bazı arkdaşlar vista kullanmadan vista gibi olmuş diyo garib valla siz eniyisi gorsellik isyosanız vista kurun üzerine sp1 kurun perfonmans çısındanda sp1 le bayya düzelöeler var xp ye donmek aklınızdan bile geçmez..

bildiğim kadarıyla secret programlama dersleri almıs ve sunulmakta olan işletim sistemiylede pek çok arkadaşa,kendi hazırladıgı vista teması ve işletim sisteminin dosyalarını kullanmalarına izin vererek dolaylı veya dolaysız yardımcı olmuş

bana göre hiçbir kimse hazırladığı bir dosyayı paylaşmak veya nasıl yapıldığını söylemek zorunda değil

microsoft bile paylaşmıyor hiçbirşeyi :dribble:

eğer eskisini sunduğu gibi,yeni iptal ettiği sürümüde ilerde sunarsa indirsin veya indirmezsin..

bunun burada konu olarak açılması bile saçma :clapping:

yinede cevap hakkı secret ın 3-4 gün kadar yokmus sanırım,ayrıca önceden burada cevap vermiş bir daha bu konuda cevap yazmayacagım diye

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=54388[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...