Jump to content

Hızlı Cd Copy Programı

Hakinen

Recommended Posts

clone cd yi fene birebir kopya alacaksan.

Ben Hızlı CD Kopyalamadan bahsediyorum. Clone CD Yukardakine benziyormu ? Benzemiyor gibi.

Tek ekranda herşey bitiyor... "Al gülüm ver gülüm".

Bi ara bulmuştum adını sanını unuttum.

Bilen vardır belki diye soruyorum işte.

slm kardes arkadasın dediği gibi clone cd yi dene eğer 2 adet writer varsa aynı anda birinde okutup diğerinde yazdır yada

alcohol %120, nero, virtual driver (braz eski bi kopyalama sistemi) ile iso ve benzeri dosyalarla hdd ye sanal cd olarak kopyala bu şekilde yapabilirsin ayrıca iso dosyaları hdd den yazıldığı için aktarım hızın %50-75 e kadar artacaktır benim önerim alcohol %120 çok fazla formatı destekliyor ve sanal sürücüler ekliyor pc ne bu şekilde kopya cd olayınıda atlatabilirsin ek olarak anti-blaxx yada hide cd 2. sinin isminden emin değilim sanal cd ye yönlendirebilirsin

slm kardes arkadasın dediği gibi clone cd yi dene eğer 2 adet writer varsa aynı anda birinde okutup diğerinde yazdır yada

alcohol %120, nero, virtual driver (braz eski bi kopyalama sistemi) ile iso ve benzeri dosyalarla hdd ye sanal cd olarak kopyala bu şekilde yapabilirsin ayrıca iso dosyaları hdd den yazıldığı için aktarım hızın %50-75 e kadar artacaktır benim önerim alcohol %120 çok fazla formatı destekliyor ve sanal sürücüler ekliyor pc ne bu şekilde kopya cd olayınıda atlatabilirsin ek olarak anti-blaxx yada hide cd 2. sinin isminden emin değilim sanal cd ye yönlendirebilirsin

Benim mesajımı okumuyorsunuz heralde.

Sadece başlığa mı baktınız ?

Basit, tek pencereden bahsediyorum ben. Nero, alcohol virtual driver, :S

Neyse...

mesajını okudum ve sanırım anlatırken braz karısık anlattım clone cd yi bizzat kullanmadım. fakat diğerlerini uzanca bir süre kullandım. clone cd diğer programlar gibi hem sanal cd leri destekliyor hemde bir cd writer ile kopyalıyıp yakabiliyor yada bir sürücüden diğerine kopyalama yapıyor. kopyalama engellerini ister kaldırabilir istersen direk her şeyi ile diğerine aktarıyorsun ve arayüzü oldukca basit bu yüzden önce onu önerdim

tekrar söyleyeceğim diğer programlarda okadar zor değil ve çoğu türkçe destekli.

illaki ben bu programın cd ye adapte versiyonunu arıyorum diyorsan konuyu açan kişi ye sordunmu cd versiyonu varmı? diye

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...