Jump to content

şirket Kısıtlamaları

shatse

Recommended Posts

arkadaşlar uzun zamandır şirket çalışanlarının sorunu olan bu derde deva varmıdır acaba bilgi işlemin farkında olmadan msn ye girmek internette rahatça gezinmek için ne yapmam lazım bir program mı lazım bunun için

ilginiz için teşekürler yorumlarınızı bekliyorum

• 4 hafta sonra ...

Arkadasın istediği program bende mevcut ve bende cok sasırdım linux firewall kullanıyorum internet kısıtlamaları olsun msn olsun ama hiç birini dinlemeden bu program istedigim siteye girmeme imkan verdi eğer tnctr ekibi etik buluyorsa o programı yayınlamamı yayınlarım. cok ufak boyutlu ama şaşırcaksınız. ben suan eğer bu programı kendi kullanıcılaramın eline gecmesi halinde alcagım önlemleri düşünüyorum.

yahu şirketiniz oyle düşünmüş ve uygulama yapmış. sizin gibi bir kaç uyanık cıkıp ysağı delince ne oluyor?. eğer sirketin o uygulamasını beğenmiyorsanız cıkın cunki verim sağlamazsınız mutlu olmassınız ne kendinize ne şirkete bi faydanız olmaz. bence cok sacma koskoacaman sirket bi sistem oturtturmaya calsııyor bir iki kişi ordan burda duyma şeylerle yasakları delmeye calsııyor. valla benimki gibi patron ve bi şefiniz olsa yanarsınız :D benden tavsiye kimsenin sistemi ile oynamayın. o sistemi delip kendinizi ispat etmeye calısmayın. haa o sistemi delersenizde sadece kendiniz kullanın. illa msn e girecem diyorsanda internette web messenger vardı. ama dediğim gibi performansınızı etkileyecek sizi işten edecek şeylerden yani ysakları delmekten uzak durun :p

ben patron olsam oyle isterdim cunki

Arkadasın istediği program bende mevcut ve bende cok sasırdım linux firewall kullanıyorum internet kısıtlamaları olsun msn olsun ama hiç birini dinlemeden bu program istedigim siteye girmeme imkan verdi eğer tnctr ekibi etik buluyorsa o programı yayınlamamı yayınlarım. cok ufak boyutlu ama şaşırcaksınız. ben suan eğer bu programı kendi kullanıcılaramın eline gecmesi halinde alcagım önlemleri düşünüyorum.

Sevgili Kardeşim Programı Paylaşmanı Dört Gözle Bekliyorum. Olabilirki Belki Paylaşamazsan Bari Bize Programın Tam Adını Yazda Biz Bulalım. Şimdiden Teşekürler.

• 4 hafta sonra ...
yahu şirketiniz oyle düşünmüş ve uygulama yapmış. sizin gibi bir kaç uyanık cıkıp ysağı delince ne oluyor?. eğer sirketin o uygulamasını beğenmiyorsanız cıkın cunki verim sağlamazsınız mutlu olmassınız ne kendinize ne şirkete bi faydanız olmaz. bence cok sacma koskoacaman sirket bi sistem oturtturmaya calsııyor bir iki kişi ordan burda duyma şeylerle yasakları delmeye calsııyor. valla benimki gibi patron ve bi şefiniz olsa yanarsınız ;) benden tavsiye kimsenin sistemi ile oynamayın. o sistemi delip kendinizi ispat etmeye calısmayın. haa o sistemi delersenizde sadece kendiniz kullanın. illa msn e girecem diyorsanda internette web messenger vardı. ama dediğim gibi performansınızı etkileyecek sizi işten edecek şeylerden yani ysakları delmekten uzak durun :)

ben patron olsam oyle isterdim cunki

canım kardeşim sen öyle diyorsunda ben günün 16 saatini pc başında iş yaparak geçiyorum .kaldıki bunu azarlar gibi konuşmak sana yakışmıyor bu bir genel sorundur insanların özgürlügünü kısıtlamak gibidir bence, sana demekki patronun wc ye gitme dese sen patronun verim alsın diye gitmeyeceksin herkez senin gibi düşünmüyor ( kimsede kendini ıspat etmiyor)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...