Jump to content

Samsung Syncmaster 793df En Görüntü Ayarı Nasıl

pasa_mahmut

Recommended Posts

arkadaşlar monitörümün akran ayarları bozuldu düzelteyim derken iyice bozuldu

şimdi düzeltemiyorum bi sitede şunu buldum ama buda düzeltmedi yamuk çoğaldı

AÇILAN KONU BU

adsz4du.jpg

A1=80

A2=100

A3=0

A4=50

B1=9300K

B2=100

B3=100

B4=100

B5=OFF

C1=47

C2=43

C3=78

C4=40

C5=29

C6=44

C7=49

C8=51

C9=51

bide böyle cevap yazmışlar o ayarlar her ekran kartına göre değişir.

şimdi bunu tam dörtdörtlük nasıl ayarlayacam bu sayılar kaç olması lazım yaabilenvarsa yardımcı olursanız çok sevinicem

ilgilenenler için şimdiden çok teşekkür ederim

SAYGILARIMLA

o monitörden bende kullanmaktayım eğerki ekran kartında dvi cıkışı varsa direk oraya bağla power düğmesinin kenarında ki düğmeye bas otomatik ayarlar

Yok eğer yoksa bunu kendin belirlemen lazım veya menü tuşunun kenarında ki seçeneklerden kişisel veya metin internet oyun spor veya film seç direkt parlaklık konstrast ayarlarını zaten yapılmışı var.

Rast gele

o monitörden bende kullanmaktayım eğerki ekran kartında dvi cıkışı varsa direk oraya bağla power düğmesinin kenarında ki düğmeye bas otomatik ayarlar

Yok eğer yoksa bunu kendin belirlemen lazım veya menü tuşunun kenarında ki seçeneklerden kişisel veya metin internet oyun spor veya film seç direkt parlaklık konstrast ayarlarını zaten yapılmışı var.

Rast gele

kardeş bu DVİ çıkışı dediğin çevirici ile bağlanan ekran kartındaki girişte 2 çeşit var biri ufak bi tane mavi monitörün kaplosu direk baglanıyor bide monitörün kablosuna çevirici takılıp öle giriş var bitanede içinde bisürü ince ince delikler var DVİ o mu oluyor

kardeş bu DVİ çıkışı dediğin çevirici ile bağlanan ekran kartındaki girişte 2 çeşit var biri ufak bi tane mavi monitörün kaplosu direk baglanıyor bide monitörün kablosuna çevirici takılıp öle giriş var bitanede içinde bisürü ince ince delikler var DVİ o mu oluyor

kardeş bi ilgilenirsen sevinirim cevap beklemekteyim

en üst tuşa 5 saniye basıulı tut ayarları sıfırlayacak.

resimdeki C menüsüne gel

bu ayarları uygula ben 800x600 pixelde kullanıyorum

50

52

86

56

35

48

50

49

50

sağol bilader eve gidince bir deneyelim bakalım nasıl olacak ama 1024 768 kullanıyorum onda olmaz sanırsam bu ayar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...