Jump to content

Ve Aleykumselam Dagitim Iznindeyim :d

bhco

Recommended Posts

Selam arkadaslar acemi birligime gitmeden once hepinize yazmistim 1 ay oldu olmadi süründük dağlara çıktık mermi attik çok rahat bir yere gidiceksin diye soyliyenlere inat Tum Generalden tutunda Orgenerale kadar yuksek makamlar denetime gelicegi icin o 1 ay 2 ve 3. bolukteki acemi askerleri cok zorladi millet acemilikte cavus goremezken ne varsa gorduk :) ve acemi birligimdeki gorevimi bitirdim yeni görev yerim Genelkurmay Sıhhıye Ordu Evi - Sıhhıye / ANKARA yani 14 ayimizi başkentte vatani görevimizi yaparak geçiricez hepimize selam ederim umarim bu gecirdigim 1 aydaki gibi burnum kanamadan 14 ayimida gecirip araniza donerim... :D

hepinize tesekkur ederim arkadaslar yarin saat 11de yola cikicam herhalde sabaha karsi ankaraya ayak basariz yeni gorev yerimizde 14 ay boyunca ankaradayiz hepinize simdiden iyi vakitler diliyorum :clapping: evlada dostlar, elvada tnctr :clapping:

ŞAFAK: 28 TORUN :clapping:

Sevgili dedecim, torun torun geceler uzun otmez borun gibin soyluyorsun :) hayirlisinla biz goreve basliyalim da torunlarimizi bekliyelim onumuzde uzun bir yol var seve seve yapicaz gerce denizalti gibi muzelik bir mekana gidicegim soyleniyor ama oradan ne goreve atanirim bilemiyorum carsiya ciktigim ilk gun durumumu hepinizle paylaşırım hepinize tekrar saygilar... :clapping:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...