Jump to content

Muro'dan Güldüren Replikler

Bilinchard

Recommended Posts

fft17_mf10305.Jpeg

Muro'dan güldüren replikler

Kurtlar Vadisi Pusu'nun parlayan yıldızı Muro'nun replikleri dizi fanatiklerinin dilinden düşmüyor.

Mustafa Üstündağ'ın hakkını verdiği Muro karakteri diziye renk getirdi. İnternet forumlarında dolaşan Muro replikleri ilgi çekiyor.

-Lanet olsun içimdeki bu insan sevgisine...

-Emperyalİst eğitimin sonucunda, bilinçsiz şekilde yetiştirilmiş, kendini çözememiş ve kapitalist düzenin çarkının dişleri arasında sıkışmış bir zavallı...

-Maalesef en kutsal devrim, ilkelerle, prensiplerle değil; para ile gerçekleştirilebiliyor.

-Bu don ne böyle; masmavi, bundan sonra kimse burjuva donu giymeyecek.

-Sen gereksiz yere düşünen sosyal bir hayvansın Çeto.

-Burada Lenin'i saygı ve hayranlıkla anmak durumundayım. Ne diyordu büyük lider; Devrimi halk yığınları değil ancak ve ancak profesyonel devrimciler gerçekleştirecektir. Yani sen değil Çeto, ben...

-Millet o kaşığı tarhanaya sallar bu eroine sallıyor.

Millet nelere gülüyor :good:

haklısın biraz da ama recep ivedik e gülmekten farksız bu da ben de izleyip gülüyorum o da baska tarafı.

peki sence millet nelere gülmeli?

ve sen nelere gülüyorsun?

• Administrator
haklısın biraz da ama recep ivedik e gülmekten farksız bu da ben de izleyip gülüyorum o da baska tarafı.

peki sence millet nelere gülmeli?

ve sen nelere gülüyorsun?

Kasıntı tiplerin zorlanmış esprileri yerine ironiyi tercih ederim.

Kasıntı tiplerin zorlanmış esprileri yerine ironiyi tercih ederim.

>ferhan şensoy,orta oyunları,siyasi ve sosyal mizah,eski kabareler,rasim öztekin,nejat uygur,yılmaz erdogan,cem yılmaz,ata demirer.......

dogru mu anlamısım?_

son ikiliyi pek takip etmiyorum ama diğerleri benim tercihim özellikle nejat uygur ve yılmaz erdoğan...Nejat uygurun yıllar önce "zamsalak"ı vardı bilir misiniz bilmiyorum ama onun tadını ne ata demirer ne cem yılmaz verebiliyo...

son ikiliyi pek takip etmiyorum ama diğerleri benim tercihim özellikle nejat uygur ve yılmaz erdoğan...Nejat uygurun yıllar önce "zamsalak"ı vardı bilir misiniz bilmiyorum ama onun tadını ne ata demirer ne cem yılmaz verebiliyo...

bende 4 farklı gösterisi var pcde.

cok severim ben de özellikle son umudum milli piyango

fft17_mf11756.Jpeg

Dün akşam ekranları başında Kurtlar Vadisi'ni bekleyen izleyiciler hayal kırıklığına uğradı.

Dizinin yapımcısı Pana Film, yeni bölümün neden yayınlanmadığını açıkladı.

3 gündür yeni bölümünün fragmanını yayınlayan Showtv'nin bu akşam Kurtlar Vadisi Pusu'nun tekrarının yayınlanması dizinin müdavimlerini bir hayli üzdü.

Dizinin resmi sitesinde ise, bu hafta neden yeni bölümün yayınlanmama gerekçesi duyuruldu.

Kurtlar Vadisi Pusu?nun geçmiş bölümlerinde yayınlanan bazı sahnelere RTÜK tarafından ceza uygulanmıştır. Bu yüzden dizinin 31. bölümünün yeniden revizyona girmesi gereği doğmuştur.

Kurtlar Vadisi Pusu?nun 31. bölümü, aksiyon sahnelerinde yapılacak değişikliklerin ardından, 27 Mart Perşembe gecesi izleyicileriyle buluşacaktır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...