Jump to content

Cd Kalıbını Usb Belleye Yazdırmak

cell-cuq

Recommended Posts

USB Belleğe Yazdırmak Derken Amaçı Söylermisin Ona Göne Cevap Versek?

bende öyle bir program istemiştim ör:internetten oyun indirince iso oluyor ya bunu bir cdye yazdırcan yada sanal bir disk programıyla bunu açıcan yada arkadaşın istediği gibi usbye yazdırıp dosyaları görebiliceksin ve taşıyabiliceksin ama böyle bir program varmı bilmiyorum..

USB Belleğe Yazdırmak Derken Amaçı Söylermisin Ona Göne Cevap Versek?

yaa arkadas bende usb bellekten calısan xp war bu iso olarak gelio ben bu isoyu belleye direk yazdırcam boot olarak bi türlü yapamadım bide bunu denicem

iso dosyasını flash diske kopyalayın veya taşıyın herneyse (herhangi bir alt klasörle olmasın, direk yollayın diske), daha sonra autorun.inf dosyası oluşturun
[autorun]
open= "dsllinux.iso"

ve bu autorun.inf dosyasını aynı şekilde direk flashdiske yollayın, iso dosyasıyla aynı yere, zaten biostan ayar yapıcağınızı söylememe gerek yok herhalde.[/CODE]

Böle Bir Mesaj Buldum İstiyorsan Birdene Birde Anakartın Boot Menüde Flash Diski Desteklemesi Gerekiyo Herhalde..

iso dosyasını flash diske kopyalayın veya taşıyın herneyse (herhangi bir alt klasörle olmasın, direk yollayın diske), daha sonra autorun.inf dosyası oluşturun
[autorun]
open= "dsllinux.iso"

ve bu autorun.inf dosyasını aynı şekilde direk flashdiske yollayın, iso dosyasıyla aynı yere, zaten biostan ayar yapıcağınızı söylememe gerek yok herhalde.[/CODE]

Böle Bir Mesaj Buldum İstiyorsan Birdene Birde Anakartın Boot Menüde Flash Diski Desteklemesi Gerekiyo Herhalde..

tamam arkadas saol

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...