Jump to content

Bilgisayarlar Arası Bağlantı

apoo

Recommended Posts

Arkadaşlar benim bir modemim var hem kablolu destekli hem kablosuz ben kabloluyu kendi pc bağladım kablosuz desteğide laptopa bağladım ben ikisi arasında dosya alışverişi vermek isitiyorum nasıl yapabilirim

Paylaşıma Açmak İstediğin Klasöre Sağ Tıklayıp Paylaşım Ve Güvenlik Bölümünden Paylaşıma Açıcaksın Bilgisayarların İkisininde Aynı Çalışma Grubunda Olması Gerekir WORKGROUP Tur Zaten Genelde Paylaşımı Açtıktan Sonra Başlat>Çalıştır a Örnek: \\192.168.2.1\Belgelerim Yazarak Diğer Bilgisayarın Paylaşıma Açılmış Dosyasına Ulaşabilirsin Yukarıda Verdiğim İP Ve Klasör Örnek Kendine Göre Yazıcaksın İşte Pc Lere Elle İp Vermeyi Unutma İnş Yararlı Olur..

Paylaşıma Açmak İstediğin Klasöre Sağ Tıklayıp Paylaşım Ve Güvenlik Bölümünden Paylaşıma Açıcaksın Bilgisayarların İkisininde Aynı Çalışma Grubunda Olması Gerekir WORKGROUP Tur Zaten Genelde Paylaşımı Açtıktan Sonra Başlat>Çalıştır a Örnek: \\192.168.2.1\Belgelerim Yazarak Diğer Bilgisayarın Paylaşıma Açılmış Dosyasına Ulaşabilirsin Yukarıda Verdiğim İP Ve Klasör Örnek Kendine Göre Yazıcaksın İşte Pc Lere Elle İp Vermeyi Unutma İnş Yararlı Olur..

Olmadı laptop vista

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...