Jump to content

Bu Adam Ne Yapmaya çalışmıs Ne Demiş

sene07

Recommended Posts

İlginç :D Anladığım Kadarıyla Dinleme cihazı gibi bişey demiş ama daha çok splitter ve bir kalem gibi duruyor ? acaba para verip alan olurmu merak ettim şimdi :)

Kendini çokmu akıllı sanıyor ne :)

3 YTL lik Splitter i 15 ytl ye satmaya çalışıo kurnaz bir sürüde özellik sıralamış sanki araba satıo:)

:) bence de öyle ama o kadar sey yazmıs ki inanan olur.

İlginç :) Anladığım Kadarıyla Dinleme cihazı gibi bişey demiş ama daha çok splitter ve bir kalem gibi duruyor ? acaba para verip alan olurmu merak ettim şimdi :)

Kendini çokmu akıllı sanıyor ne :p

ki kalem de çok ucuz bir sey 12ytl etmez :):D

bu arda mesaj attım anlamadım o da ne diye :) cevap gelirse yazarım buraya.

Düşünsesinze salııyormus : yüksek kondansatörle dnaların yapısından vektör pisayısına çarparak edatların telefondan duyularak...... :D

vs.

daha cok sacmalayamadım

8731580_0.jpg

Evinizde , iş yerinizde veya size ait mekanlarda, siz yokken neler olup bittiğine kulak misafiri olabilmeniz için en pratik ve en ucuz yöntem.!!

Cihazı ev veya iş yerinizdeki telefon hattına takıyorsunuz..Bu kadar kolay.

Herhangi bir pil akü vs. gerektirmiyor.

Daha sonra, herhangi bir yerden , herhangi bir telefon ile (ister cep telefonunuz , isterseniz sabit telefonunuz ile) cihazın bağlı olduğu telefon numarasını çevirerek bulunduğu ortamda duyulabilen tüm sesleri dinliyorsunuz.

Ayrıca, telefon hatlarınızın yanlışlıkla sürekli açık unutulmasına karşı süre koruması ile donatılmış.

Kendi türündeki cihazların en ucuzu, en küçüğü ve en kolay kullanımlı olması konusunda iddialı.

------------------------------------------------------------------------------------

Teknik Ayrıntı;

Ürün Tak-Çalıştır şeklindedir, hattınıza takar takmaz kullanıma hazır olur.

Herhangi bir pil akü vs. gerektirmez.

Telefon geldiğinde, açılması ve daha sonra kapanması tamamen otomatiktir.

Amatör bir cihaz olması bakımından her hangi bir şifresi yoktur.Her arayana açılır.Bu bakımdan kendinize özel bir telefon hattına bağlamanız uygun olur.

Cihaz telefon hattınıza bağlı iken, hattınıza bağlı başka telefonlar varsa onlar çalmaz, telefon geldiğinde anında otomatik olarak açılır ve ortam sesini size iletmeye başlar.

Belli bir süre sonra otomatik olarak kapanır.Numaranızı tekrar çevirerek dinlemeye devam edebilirsiniz.

Cihazın bağlandığı yerden dışarısı aranabilir, bu sırada cihaz herhangi bir tepki vermez.Kapalı durumda bekler.

Fiyatı:15.90 YTL

Taksitte yapmış:1.44 ytl ödemelerle.

Slm;

Biliyosunuzdur, ev telefonlarının bazı kaliteli modellerinde bu özellik var. Yani takılı olduğu telefonu dışardan arayıp şifreyi girdiğinizde, içinde bulunduğu odadaki sesleri, konuşmaları dinleyebiliyosunuz. Anladığım kadarıyla bu satıcı arkadaş da bunu sağlayan basit bir cihaz yapmış. Standart bir telefon spliteri içine büyük ihtimalle kendi yaptığ minik bir elektronik devreyi yerleştirip bu cihazı oluşturmuş. Zaten kendi de özellikle belirtmiş amatör bir çalışma diye. Yani kısacası fiyat bu işlemi yapan bir cihaz için az veya çok denebilir ama satış gayet normal bişey. Anormallik yok bence.

evet böyle dinleme cihazları var.millet kıllanmasın diye bunun gibi şeylerin içine dinleme cihazları takılıyo.

tamam da dinleme cihazları yüzlerce euro iken onu bunun içine koyup 15ytlye nasıl satarlar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...