Jump to content

Fenerbahçe - Chelsea

muhtar

Recommended Posts

Bir Chelsea taraftarı olarak gayet iyi bir kura. Kolay( :dribble: ) bir tur macerası olacak. :)

Iste beyler yerimzde saymamizin en büyük faktörlerinden biride bu isde

bazi kisiler Chelsea nin turu gecmesini istiyormus vay be diyorum baska bisey demiyorum

ben yurtdisindan katiliyorum burda alman takimi kimle oynarsa oynasin bütün almanlar o takimi destekler bizde tam tersi köstekliyoruz Türkiye liginde fenere gicigim ama avrupa diyince is degisir

futbolcularin gögüsündeki aramaya bakin kardesim kimi temsil ediyor

daha cok sey derdim ama hadi neyse

Yahu leventtt misin nesin ne gıcık adamsın yaa!

Ben Fenerbahçe taraftarı olmamama rağmen senden çok gıcık kaptım.

Fenerbahçe'ye karşı Chelsea'yi tutmak ne anlama gelir ben söylemiyorum.

Böyle birine ne söylenir, onun yorumunu da saygıdeğer üyelerimize bırakıyorum.

Ayrıca bir Türk takımına karşı yabancı bir takımı tutanları da nefretle kınıyorum.

ezikbahçeliler biz liverpooldan 8 yediğimiz zaman az dalga gecmediniz ama siz sigma olumug diye adı sanı duyulmamış takımdan 7 yediğiniz gunleri unuttunuz bekleyin ve görün bak neler oluyor ordada burda 6 şar tane yerseniz artık çok ama çok sevineceğim

İşleri zor olsada FenerBahçe deki kadro kötü değil.Chelsea de ona keza ama sonuçta futbol bu belli olmuyor sevilyayı yene takım rizeye yenilir.

GalataSaray'ın da UEFA kupasını aldığını ve karşısına gelen rakipleri unutmayalım.TÜM TÜRKİYE'NİN DİLEĞİ FENERBAHÇE'NİN GURUPTAN ÇIKMASIDIR.

ULTRASLAN

Saygılarımla....

Bu ne fanatiklik holiganlıktır kardeşim ya anlamıyorum biz chealse yiz falan... Milliyetçilik duygusu yok mu sizde Türk takımı Türkiye adına bir müsabaka içinde.. GS uefa kupasını aldığında en az bi GS li kadar mutlu olmuştum.. Hepimiz "TÜRK" üz arkadaşlar...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...