Jump to content

Fenerbahçe - Chelsea

muhtar

Recommended Posts

Fenerbahçe - Chelsea

arkadaşlar kura çekiminde Chelsea çıktı

fenerbahçeye başarılar diliyorum.

UEFA Şampiyonlar Ligi Çeyrek final kura çekimi İsviçre'nin Nyon kentinde çekildi.

162751.jpg

Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Fenerbahçe'nin çeyrek finaldeki karşılaşacak ekipler İsviçre'nin Nyon kentinde yapılan kura sonucunda belirlendi.

162774.jpg

İŞTE EŞLEŞMELER

Arsenal (İngiltere) - Liverpool (İngiltere)

Roma (İtalya) - Manchester United (İngiltere)

Schalke 04 (Almanya) - Barcelona (İspanya)

Chelsea ( İngiltere) - FENERBAHÇE (TÜRKİYE)

YARI FİNALDE DE RAKİPLER İNGİLİZ

Nyon'da yapılan kura çekimlerinde ayrıca yarı final eşleşmeleri de belirlendi.

Fenerbahçe-Chelsea maçının galibi yarı fialde Arsenal-Liverpool eşleşmesinin galibiyle karşılacak.

Roma-Manchester Utd. karşılaşmasının galibi ise yarı finalde Schalke-Barcelona maçının galibiyle oynayacak.

İLK MAÇ SARACOĞLU'NDA

Temsilcimiz İngiliz ekibi ile ilk maçını İstanbul'da oynanacak. Devler Ligi'nde çeyrek finalin ilk maçları 1 ve 2 Nisan'da, rövanşları ise 8 ve 9 Nisan'da oynanacak. Kupada yarı finalde ilk maçlar 22-23 Nisan'da, rövanşları ise 29-30 Nisan'da yapılacak. Final maçı ise 21 Mayıs'ta Rusya'nın başkenti Moskova'daki Luzhniki Stadı'nda oynanacak.

alıntı haberdir

SPOR3.COM

arkadaslar ne kadar kotu olursada olsun sonucta turk takimi sizin destek vermenizi beklerken herkesi karamsar hale gettiriyorsunuz.. sencede fener yenilirmi bu macida atlatir allahin izniyle fener bahceye basarilar dilerim

Fenerbahçe elenseydi, sevilla çıksaydı. O zaman ne yorum yapardınız ? Çekişmeli maç olur falan. Fenerbahçe sevillayı yendi. İnşallah sıra chelsea da . . . inanarak yeneceklerine eminim .!

atlatacağız..

sevilla içinde çok yazıldı çok çizildi..

bir fb taratarı olarak değil bir futbolsever olarak söylüyorum ki; fb avrupada oynamayı öğrendi.. rakip elbetteki önemli bir takım şevo bile yeter.. -milan hezimetimiz-

yoksa chelsea belli;

1999 --> GS'yle 5-0

2003 --> BJK'yla 5-0

Ben bir trabzonsporlu olarak feneri mecburen destekliyorum ve demiştim ki inşallah chelsea veya schalke çıkar. çünkü fenerin zorda olsa eleyebileceği 2 takım bunlardı.Şanslarına chelsea geldi bir tur umudu daha var içimde yani... Diğer maçlardan çıkacakları da söyleyeyim...

Arsenal (İngiltere) - Liverpool (İngiltere)

İki ingilizin maçı ama arsenal ligdeki gibi oynasa yeter turu geçmek için.Gerçi ligde liverpoola feci yenildiler ama neyse...

Roma (İtalya) - Manchester United (İngiltere)

Roma bu turu geçer diyorum.8 takımdan 4ü ingiliz ve bunların 3ü bu turda elenir gibime geliyo.En azından 2'si chelsea ise umut :dribble:

Schalke 04 (Almanya) - Barcelona (İspanya)

Barcelona geçer gibime geliyo.Her ne kadar rahat gibi dursada barcelona bir düşüş var...

Chelsea ( İngiltere) - FENERBAHÇE (TÜRKİYE)

İnşallah Fener

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...