Jump to content

Katılımsız Xp Ye Nasıl Crack Entegre Edilir

Recommended Posts

arkadaşlar katılımsız olarak yaptıgım xp sp2 de entegre olarak crack leme yani lisanslamayı nasıl yapıcam xp yüklendiginde lisanslı olsun istiyorum ie7 , mplayer 11 i fln yüklemek icin...

ayrıca son sürüm nlite ile yaptıgım xp de hoşgeldiniz ekranından sonra "nhelper bulunamıyor diye bir hata weriyor"

yardımlarınızı bekliyorum :D:rolleyes2:

volume key

V2C47-MK7JD-3R89F-D2KXW-VPK3J[/CODE]

bu cd keyini kullanırsan sorunsuz bir sekılde isteğiklerini yüklersin

"nhelper"ın sebebi ise cdden yardım ve isteği kaldırmış olman

edit: çalıştıra services.msc yazarsan yardım ve desteği kapatırsan sorun kalkacaktır

volume key

V2C47-MK7JD-3R89F-D2KXW-VPK3J[/CODE]

bu cd keyini kullanırsan sorunsuz bir sekılde isteğiklerini yüklersin

"nhelper"ın sebebi ise cdden yardım ve isteği kaldırmış olman

peki ama öyle oldugunu sanmıyorum.ben daha oncedende buna benzer orjinal yapan key kullandım fakat işletim sistemini yükledikten sonra ie7 yi dogrulamadı . arkadaşım saol ama sen denedin mi bu yöntemi daha kesin bi yöntem yokmu

ayrıca şu hoşgeldiniz ekranından sonra "nhelper" bulunamıyor diyor. niye yapar bunu bilginiz yokmu

siytemin çalışır haldeyse bunu kullan

http://rapidshare.com/files/99410727/KeyChange.vbs.html[/CODE]

ayrıca ben bu cd keyin hiç sorun cıkardıgını görmedim görende yoktur

[color= #ff0000]edit:[/color]

peki teşekkür ederim . bişey sorucam sen denedin mi yani nlite ile bu keyi girip kurulumdan sonra ie7 vs. programları sorunsuz yükledin mi.

denenen ve sorunsuz çalışan

• 3 ay sonra...
...

ayrıca şu hoşgeldiniz ekranından sonra "nhelper" bulunamıyor diyor. niye yapar bunu bilginiz yokmu

Slm karde bende de aynı nhelper sorunu vardı yabancı forum sitesinin birinde adam; başlat>çalıştır>regedit e girin nlite ve nhelper i arayın bulunan sonuçlardan nlite ve nlhelper ile ilgili olanların hepsini Silin diyordu

denedim oldu 2 gündür o hatayla karşılaşmıyorum

hadi kolay gelsin

peki teşekkür ederim . bişey sorucam sen denedin mi yani nlite ile bu keyi girip kurulumdan sonra ie7 vs. programları sorunsuz yükledin mi.

o key sorunsuz keydir yıllardır. O urun anahtarı ile diledigin gibi windows update sitesinden download veya update yapabilirsin.. Ayrıca madem nlite ile calisiyorsun. Neden IE 7 ve WMP11 i cd icerisine entegre etmiyorsun.WMP11 i "wmp11 slipstreamer" isimli program sorunsuzca entegre etmektedir. Bunlara ve guncellemelerine kurulumdan sonra ekstra 20-30 dakika bosuna zaman harcamamıs olursun..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...