Jump to content

Google Hacklendi!

sk8er_boi

Recommended Posts

• Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Asıl Hackerlik olayını bizim mahkemeler yapıyor.1 Satır kod kullanmadan siteyi bile engelliyorlar.Arkadaşlar google yi bilmem ama Youtube yine engelllendi.Gene ne yaramazlık youtube.Akıllara ziyan bence.Türkiye deki İnternet kullanıcılarının ne suçu var anlamadım.Saygılarımla

Bunun

http://www.google.com/group/hacked-by-ebrar[/CODE]

hacklendiği falan yok. Arkadaş kendi grubunun tema renkleriyle oynamış. Bizim de grubumuz var gelsin de hacklesin.

Google gibi bir dünya devini hacklemeye hiç kimsenin kolay kolay gücü yetmez.

DAHA DOĞRUSU YAPAMAZ :drinks:

Bunun
http://www.google.com/group/hacked-by-ebrar[/CODE]

hacklendiği falan yok. Arkadaş kendi grubunun tema renkleriyle oynamış. Bizim de grubumuz var gelsin de hacklesin.

Google gibi bir dünya devini hacklemeye hiç kimsenin kolay kolay gücü yetmez.

DAHA DOĞRUSU YAPAMAZ :drinks:

Abartma arkadaşım zamanında google'da hacklendi. Hem de birkaç kez

Helal olsun Türk Hacker'i İşte yha. Türke Ne dayanır :drinks: ....

edit: Arkadaslar erindiğimden 2. sayfayı okumadan cevap yazıyım dedimokuyunca cevabı düzenleme gereki hissettim :)

Of abi var ya yarıldım ya. Aslında bu şakadan sonra hemen sazan 1 sazan 2 diye saymam lazımdı içimde kaldı... Bi daha bi daha...

Not: Hala gerçek sanan arkadaşlar var galiba okuduklarımdan bunu çıkardım...Arkadaşlar sadece googleın bir hizmetinden yararlanarak şaka yapmış arkadaş ciddiye almayın... :drinks::)

Muhaha :drinks:

Google, Microsoft gibi siteler dünyada en son hacklenicek sitelerdir.Öndan önce türkler gelir You Tube'yi heklerlerdi hekleselerdi.Güzel saka, başlığı okuduğumda anlamıştım.Bazı aradaşlar tenekecezve'nin saymasına rahmen arda geçen mesajlara rahmen inanmişlar.

Bende Microsoft'tun Tnctr'yi hacklemesine inamiştim :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...