Jump to content

Rar Dosyalarını Vcd Formatına çevirmek(( Istek)

meydan11

Recommended Posts

arkadaslar ben yardım istiyorum rar dosyalar var elimde bilgisayardan bakabiliyorum

bunlar ders videoları bunları vcd formatına çevirmek istiyorum nasıl yapılacağını bilen varsa yardımcı olan olursa memnun olurum lütfen yardımlarınızı bekliyorum

ayrıca böğle bir site açanlardan allah razı olsun

arkadaşım bi kere rar dosyası video biçimi değildir sıkıştırna fornatıdır muhtemelen sen rar dosyasının içerisinde olan video yu izliyosundur onu rar dan çıkartıp Neroyla vcd derken VCD yarat diyorsun, sonra sen dosyayı koyuyorsun (Video süresine dikkat et) Ardından yazdırdığında video enkode ediliyor yani dönüştürme işlemi başlıyor. Bu işlem uzun sürüyor

Arkadaslar bilgileriniz için teşekkür ederim yanlız sorunum su

ben rar sosyalarını indirdim netten bilgisayarda gösterim yapıyor indirdiğim dosyalar fakat

benim evde vcd oynatıcı var onda gösterim yaptıramıyorum

yardımcı olmak isteyenlere adresim:

meydan_11Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

şimdiden teşekkür ederim

Arkadaslar bilgileriniz için teşekkür ederim yanlız sorunum su

ben rar sosyalarını indirdim netten bilgisayarda gösterim yapıyor indirdiğim dosyalar fakat

benim evde vcd oynatıcı var onda gösterim yaptıramıyorum

yardımcı olmak isteyenlere adresim:

meydan_11Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

şimdiden teşekkür ederim

Arkadaşım Rar dosyalarını bilgisayar oynatmaz arkadaşın dediği gibi rar sıkıştırma biçimidir. Bilgisayarında Winrar yüklüyse indirdiğin dosyayı üzerine sağ tıklayıp doyayı çıkart diyceksin(indirdiğin dosyalar partlar halindeyse partlarında hepsini indireceksin) daha sonra rar dan çıkan videoyu herhangi bir yazdırma programı ile VCD formatında yazdıracaksın.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...