Jump to content

Bu Virüsü Hangi Program Temizler

Recommended Posts

• 1 ay sonra...

Arkadaş, ben kaspersky 7.0.0.125 internet secruity kullanıyorum ve extra olarak spyware doctor (tarojan programı) kullanıyorum.

Ben akıl almaz virüs çeşitleriyle karşılaşştım ama bu programlar sağolsun beni zorlamadan kurtardılar. Ben bunları kullanmadan önce bilgisayara en az 50 defa format atmışımdır. Bunları kullanmaya başladığımda hiç format atmadım ve bilgisayar adeta uçuyor. Bilgisayarın donması denilen leyi özledim.

Ben

Kaspersky 7.0.0.125 internet secruity

Spayware Doctor

programlarını kullanmayı tavsiye ederim

sagılarımla

Arkadaş, ben kaspersky 7.0.0.125 internet secruity kullanıyorum ve extra olarak spyware doctor (tarojan programı) kullanıyorum.

Ben akıl almaz virüs çeşitleriyle karşılaşştım ama bu programlar sağolsun beni zorlamadan kurtardılar. Ben bunları kullanmadan önce bilgisayara en az 50 defa format atmışımdır. Bunları kullanmaya başladığımda hiç format atmadım ve bilgisayar adeta uçuyor. Bilgisayarın donması denilen leyi özledim.

Ben

Kaspersky 7.0.0.125 internet secruity

Spayware Doctor

programlarını kullanmayı tavsiye ederim

sagılarımla

arkadaşım 2 tane program kullanmana gerek yok. avg nin son çıkanını yükle. versiyon 8 olanını. serial ini bul tamam. avg nin içinde anti-virüs, anti-spyware, anti-rootkit, linkscanner gibi özelliklerde mevcut. google den bişey aradığımda çıkan linklerin içeriğini bile tarıyo. daha açmadığım sayfaları yani. bence en süperi avg. :D

• 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...