Jump to content

Wpİ

Recommended Posts

HOCAM EMEĞİNİZ İÇİN ÖNCELİKLE TEŞEKKÜRLER EDİYORUM...BEN WİNDOWS CD SİNDEN BAĞIMSIZ OLARAK ÇALIŞAN BİR WİP PROGRAM KURULUM CD Sİ HAZIRLAMAK İÇİN UZUN SÜREDİR UĞRAŞIYORUM BU KONUDA ÇEŞİTLİ ANLATIM LAR MAKALELER BULDUM FAKAT UYGULAMA YAPIYORUM FAKAT HAZIRLADIĞIMDA KURULUMA BAŞLAR GİBİ YAPIYO İŞLEMLERİ HAZIRLAMIŞ OLDUĞUM MP3 DE ÇALIYOR FAKAT PROGRAMLARIN KARŞISINDA X İŞARETİYLE KARŞILAŞIYORUM PROGRAMLAR YÜKLENMİYOR...BANA YARDIMCI OLABİLİRSENİZ SEVİNİRİM...ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...İYİ ÇALIŞMALAR

Öncelikle Konuyla ilgilendiğin için teşekkürler kardeş...ama ben senin bu dedğini zaten yapıyorum ama yinede o sorunla karşılaşıyorum

örnek : %cdrom%\WPI\Install\Winamp.exe

%cdrom%\WPI\Install\KasperSky.exe

%cdrom%\WPI\Install\Nero7.exe

%cdrom%\WPI\Install\PhotoShop.exe

Bunlar dahil olmak üzere daha birçok program WPI-İNSTAL içerisinde yollarınıda yukardaki gibi yapıyorum.Grafik klasörünün içerisinde tema ekledim.audio klasörüne mp3 ekledim. Kurulum sırasında tema ve hazırladığm mp3 çıkıyor programlar kuruluyor gibi oluyor mp3 çalıyor.tema çıkıyor ama3-5 sn içinde programların karşısında x işareti çıkıp kurulum bitiyor....

• 4 ay sonra...
Öncelikle Konuyla ilgilendiğin için teşekkürler kardeş...ama ben senin bu dedğini zaten yapıyorum ama yinede o sorunla karşılaşıyorum

Bunlar dahil olmak üzere daha birçok program WPI-İNSTAL içerisinde yollarınıda yukardaki gibi yapıyorum.Grafik klasörünün içerisinde tema ekledim.audio klasörüne mp3 ekledim. Kurulum sırasında tema ve hazırladığm mp3 çıkıyor programlar kuruluyor gibi oluyor mp3 çalıyor.tema çıkıyor ama3-5 sn içinde programların karşısında x işareti çıkıp kurulum bitiyor....

Sorun kırmızıyka işaretlediğim yerde WPI den sonraki yolu gireceksiz.

Yani.

%cdrom%\Install\Winamp.exe[/CODE]

olmalı.

• 1 ay sonra...

aynı sorun bende de var dostum ya:(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...