Jump to content

Wmp11 Ie7 Nero 8 Office 2007 Katılımsız Yapma

Recommended Posts

Wmp11 ie7 nero 8 office 2007 katılımsız nasıl yapılır diğer programları katılımsız yapabiliyorum ama bunların parametresini ussf de bulamıyorum Autoİt le yapmak istedim biley anlamadım Lütfen yardım

• 10 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

wmp11 için yol tek denedim calıstı winrar kullanarak yapacaksın şimdi dosya adını sadece wmp yap

daha sonra ise winrar dan arşive ekle de oradan sfx arşivi oluştur de ve gelişmiş kısmına geç oradan sfx seceneklerını sec

oradan cıkartılacak yola %Temp% yaz ve çıkardıkdan sonra calıstır kısmına ıse wmp.exe /qb- yazısını kopyala

ve modlar a gec oradan başlangıç iletişim kutusunu atla yı tıkla ve tamam de olustur kur

umarım işine yarar

17 :D

wmp11 için yol tek denedim calıstı winrar kullanarak yapacaksın şimdi dosya adını sadece wmp yap

daha sonra ise winrar dan arşive ekle de oradan sfx arşivi oluştur de ve gelişmiş kısmına geç oradan sfx seceneklerını sec

oradan cıkartılacak yola %Temp% yaz ve çıkardıkdan sonra calıstır kısmına ıse wmp.exe /qb- yazısını kopyala

ve modlar a gec oradan başlangıç iletişim kutusunu atla yı tıkla ve tamam de olustur kur

umarım işine yarar

yas: 17 :D aynısını ıe7 içinde yapabilirsin

nero işi biraz karmasık ondada ıe7.exe /qb- /s diceksin o kadar

nero yapmak için öncelikle nero yu kuracaksın bu biraz zor o yüzden okuyarak gıtmenı tavsıye ederim

daha sonra başlat calıstır %systemdrive%\Program Files\Nero

yazcaksın

acılan pencereyi masaüstüne bi klasör ün içine kopyalayacaksın

daha sonra gene calıstır regedit yazıp [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ahead\Installation\Families\Nero 7\Info] yolunu takip edeceksın

orada ınfo dosyasını secio dosya ver de klasor un içini seçip nero7 ismi ile kaydet

ve

baslat calıstır notepad yaz ve açılan notepad dosyasının içine bu komutları yaz

@ECHO OFF

regedit.exe /s nero7.reg

Nero7.exe ADDLOCAL=ALL PIDKEY=5C80001080100000000586948494 /norestart /qb-!

copy .\neroks\ds\*.lnk "%SYSTEMDRIVE%\Documents and Settings\All Users\Desktop"

md "%SYSTEMDRIVE%\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programlar\Nero7"

copy .\neroks\st\*.lnk "%SYSTEMDRIVE%\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programlar\Nero7"

exit

ve nero7.cmd ismi ile kaydet aynı klasör e

ve nero nun exe dosyasını klasor e atıp nero 7 ismi ile kaydet ve sonraki iş winrar a ait demınkı ıslerı tekrar la ve baslangıcta calıstır a nero7.cmd /s yaz ve tamam la

umarım işine yarar

• 6 ay sonra...

valla hocam bazen cok dalıyo ınsan bu tarz seyler aklına gelmıyo bıle,ok bu cmd yı xp yı kurduktan sonrakı ılk acılısta bekleyınız yazısının oldugu bolume entegreledım,tam yazı bıtıyo ekran acılmadan prolar kuruluyo pc cooook gec acıldı ama oldu yardımın ıcın tesekkurler.basarılarının devamı dılegıyle.moderator olmakta zor yaw

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...